GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

05
Ara

1. ORDU KOMUTANI ORG. ERGİN SAYGUN’A

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

SAYIN
ORGENERAL ERGİN SAYGUN
1.ORDU KOMUTANI
SELİMİYE
Saygıdeğer Ergin SAYGUN Paşam ve Değerli Eşleri Nermin SAYGUN Hanımefendi,
İnsan ürettiği ölçüde değerdir. Kim neye sahipse onu diğer insanlarla paylaşmalıdır. Paylaşmak sevdiğiniz şeylerden vermektir. Sevdiğiniz şeyleri paylaştıkça seversiniz. ALLAH insanı hayırlara vesile kılıyorsa ne mutlu kendisine. Evet ne mutlu size ve hanımefendiye. Paylaşıyorsunuz, seviyor, seviliyorsunuz.

19 Kasım 2008 Çarşamba günü Dernek kurucu kurulumuzdan yönetim kurulumuzdan üye ve gönüllü temsilcilerimizle ve Güneydoğu Gazisi evladımız Fatih DÜDÜKÇÜ ile Selimiye 1. Ordu Komutanlığında şahsınızı ve 24 Kasım Öğretmenler Gününde de eşiniz hanımefendiye İstanbul’a hoş geldiniz ziyaretinde bulunduk. Her iki mekanda da gördük ki birlik beraberliğin, duygudaşlığın ve dayanışmanın temsilcisi, sözcüsü, iyi yürekli, merhametli, misafirperver iki mükemmel şahsiyet ve birlikte çalıştıkları TSK mensupları, İstanbul’da bizim gibi gönlünü, emeğini, sevgisini ülkesinin yararına yoğunlaştıran sivil toplum kuruluşuna desteklerini esirgemeyecekleri ifadeleri bizlere ayrıca mutluluk, gurur ve onur verdi. Her konuda dayanışmanın, bütünleşmenin önemini ve güzelliğini sergileyen ve örnek olan siz Sayın Paşamıza ve Sayın Eşleri Hanımefendiye bütün güzel düşünceleri için Gazi Evlatlarım ve GBİAD mensupları olarak minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi arz ediyoruz.

Yaklaşan Kurban Bayramının siz Saygıdeğer Paşamız ve Değerli Eşiniz Nermin SAYGUN Hanımefendiye, tüm ailenize ve 1. ORDUNUN değerli TSK ve sivil mensuplarına sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk, şans ve esenlikler getirmesini diler; en derin sevgi ve saygılarımızı arz ederiz.

GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ
Genel Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.