GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

31
Mar

1. ORDU KOMUTANI ORGENERAL VE BAYAN ERGİN SAYGUN

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

Çanakkale Zaferinin 94'üncü yıldönümü münasebetiyle 18 Mart 2009, Çarşamba günü saat 20.00'de, 1'inci Ordu Karargahı Sakarya Salonu'nda yapılacak kutlama törenine davet'e ağabeyim Pedagog Metin SOYER ile katıldım. Şehit aileleri ve Gazi evlatlarımla bizleri duygulandıran, düşündüren, heyecenlandıran, ağlatan muazzam bir özel program hazırlanmıştı.

Açılış konuşması Kur. Alb. Bülent TUNCAY tarafından yapıldı, daha sonra 1'inci Dünya Şavaşında Anadolu, Çanakkale Savaşları Sunumu Mehmet Akif ERSOY'un "Çanakkale Destanı" Şiiri, Ordu Komutanı Org. Ergin SAYGUN'un konuşmaları ve şiltlerin verilmesi ile program sona erdi. Karargahtaki Fotoğraf Sergisi ise görülmeye değerdi. Emeği geçenlere sonsuz saygı ve sevgilerimizle teşekkürler.

Saygıdeğer 1'inci Ordu Mensupları tam kadro saygıdeğer eşleri ile beraber salonda yerlerini almışlardı. Ağabeyim ve bana gösterilen sevgi ve sıcak karşılayış ve Askeri protokolde oturtuluşumuz yıllardır biz topluma hizmet eden gönüllülere verilen bir armağandı. Herzaman ki güleryüzleri, yüce gönülleri ile Saygıdeğer Org. Ergin SAYGUN Paşam ve Saygıdeğer Hanımefendi Nermin SAYGUN'a sonsuz şükranlarımızı arz ediyoruz.

GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ
Genel Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.