GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

15
Eki

10. ECZACILIK FUARI

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

GBİAD’IN ve GAZİ Evlatlarımızın,

Her yıl onur konuğu olarak davet edildiğimiz Devajans Eczacılık Fuarının her yıl olduğu gibi bu yıl da iyiliklere, güzelliklere , bereketlere vesile olmasını yürekten diliyor, şimdiden kutluyor ve başarılar dileklerimizle hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz.

DÜNYA KİMYA YILIN’DA 10.ULUSAL ECZACILIK FUARI’NA DAVETLİSİNİZ.

GBİAD
Başkan
Z.Nazan SOYER

 

 

İlaç ve Eczacılık Sektörü’nün Buluşma Noktası Eczacılık Fuarı

 

10. Eczacılık Fuarı 14 – 16 Ekim 2011 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’ nda kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Her sene artan başarı grafiği, kamuoyundan ve sağlık profesyonellerinden aldığı olumlu görüşler ile güçlenerek, sektörün marka fuarı haline gelen UEF , 2011 yılının “Dünya Kimya Yılı” ilan edilmesinin getirdiği sorumlulukla sektörü yurtdışında da temsil edecek ve katılımcılara ev sahipliği yapacak. Globalleşen dünya piyasalarında, uluslar arası pazardaki payını arttıran sektör, milli ekonomiye olan katkısını da arttırmaya devam edecek, ilgili resmi makamların yüksek katma değer taşıyan ürünlere vermiş olduğu destek ile girişimcilerimizin motivasyonunu arttıracak, teşvik ile sektör canlılığı artacak, kazanan ülkemiz olacak.

Sektörün marka ismi olan, ara vermeden 10 yıldır yoluna devam eden Eczacılık Fuarı sektörün ilgili resmi kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, sektör medyası ve ticari firmaları tarafından destekleniyor.

T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü, T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, T.C. Dış Ticaret Müsteşarlığı, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri Birliği başta olmak üzere, sektörün resmi düzenlemelerini yapan, kuruluşlar tarafından, sektör çalışanlarının en geniş tabanlı sivil toplum kuruluşlarından olan Marmara Eczane Teknisyenleri Federasyonu koordinasyonu ile, ve sektörün sesi olan, sektör hakkında en güncel, tarafsız bilgileri aktaran Eczacının Sesi ,Eczacı Dergisi, Farmagazin, Pharmaceutical Business Review, Fitomed, Hastane – Doktor, Pharma & Life, İletişim Magazin Gazetecilik, Medikal Teknik, Farmaskop, Medikal Plus, sektör medyası tarafından aldığı güçle sektörün en geniş tabanlı, interaktif buluşma noktası olarak kapılarını açacak.

İstanbul’un Kalbinde, şehir merkezinde bulunmanın avantajını sunan, uluslararası 5 ve 4 yıldızlı otellerle yürüme mesafesindeki, misafirlerine rakipsiz bir konfor ve esneklik sağlayan yenilenen yüzü, ileri teknoloji ile yönetilen modern yapısı, otopark hizmetleri ve ulaşım kolaylığı ile Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Saray’ı Eczacılık Sektörü’nün en geniş tabanlı katılımına ev sahipliği yapacak.

Uluslararası piyasalarda eczacılık sektörünün altın yılı olacak, fuar bu yıl daha da yoğun, daha verimli, daha da yararlı geçecek. Eğitim Programı ve gerçekleştirilecek etkinlikler ile birbirinden önemli bilgiler yurt içi ve yurt dışından gelen uzmanlar tarafından aktarılacak. Etik ve bilimsel değerlere bağlı kalarak, katılımcıların firmalarını, hizmetlerini, ürünlerini ve son teknolojilerini ziyaretçilere aktarmasına fırsat sunarken, ziyaretçiler de Eczacılık Fuarı’nın ziyaretçileri de sektörün en son gelişmelerini, hizmet ve ürünlerini tanıma şansını yakalayacak, ihtiyaç duyacakları bilgilere de Eğitim Programında yer alan söyleşi ve konferanslardan elde edecek.

İlaç ve Eczacılık sektörünün bu özel yılında profesyonel sağlık çalışanlarının, yurt dışı temsilcilerinin ve firma temsilcilerinin yoğun talep göstereceği, 10 senedir başarıyla gerçekleştirilmekte olan Eczacılık Fuarı’nda siz de yerinizi alın.

DÜNYA KİMYA YILIN’DA 10. ECZACILIK FUARI’NA DAVETLİSİNİZ.

 

Trackback from your site.