GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

27
Eki

118 E LİONS YÖN.ÇEV. GENEL YÖNETMEN’İ ŞİMA SUNDER ZİYARETİMİZ

Written by Yusuf SEL. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

27 Ekim 2014 Pazartesi günü, GBİAD’ı temsilen Zeynep Nazan SOYER (Kurucu Başkan), Atiye Mutlu (Başkan Yardımcısı), Dr. Serap KAVALCI (Başkan Yardımcısı), Asuman DEMİRCİOĞLU (Genel Sekreter), Gazi Erkan (GBİAD Üyesi) ve eşi Yasemin İNAĞ (GBİAD Üyesi), Gazi Önder ÇELİK (GBİAD Üyesi) ve Yusuf SEL (İdari Koordinatör) ile birlikte, Değerli dostumuz, Ağabeyim Pedegog Metin SOYER’in okul arkadaşı ve meslektaşı, Ablamız Pedagog A.Şima SUNDER hanımefendiyi, 118 E Lions Yönetim Çevresi (2014-15) “Genel Yönetmen” görevine başladığı ofisindeki makamında “yeni görevinde başarılar” dileklerimizi sunmak amacıyla ziyarete gittik.

Saygıdeğer Şima Hanım bizleri çok sıcak bir ilgi ve muhabbetle karşıladılar ve ağırladılar. Şima Hanım bizlere, toplumun gelişmesinde katkıda bulunmak ve sosyal yaşama destek vermek amacını taşıyan, karşılıksız hizmet etmeyi bir yaşam ve davranış biçimi olarak benimseyen insanların duygu ve düşünce çizgisini ifade eden Lions Derneklerinin kuruluş yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktardılar.

GBİAD Kurucu Başkanı Zeynep Nazan SOYER yaptığı konuşmada, “Birlik beraberlik ve iyilik yapmanın önemine değindi. Pragmatizm çağının son bulduğunu, insanlığın “İyilik Yapma” çağına girdiğini söyledi. Paylaşmanın, yardımlaşmanın en güzel duyguların başında geldiğini, Gazilere ve ailelerine sahip çıkmanın toplumsal bir görev olduğunu işaret eden SOYER, öğrenci okutmanın ve sahiplenmenin önemini vurguladı.

Genel Başkan Yardımcılarımız ve Genel Sekreterimiz Derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgiler verme imkânı buldular. Gazilerimiz söz alarak, Gazilerin sorunları ve bu sorunların çözüm yolları hakkında fikirlerini ifade ettiler. Kuruluşlar olarak bundan sonra yapılacak etkinliklerde ortak hareket edebilme ve ortak faaliyet organize edilmesi konusunda fikir birliği ortaya konuldu. Güç Birliğine İlk Adım Derneğimizin, Güneydoğu Gazilerimize, çocuklarına ve Üniversitede okuyan gençlere burs temin etmek, zor durumda olan ailelere faydalı olmak adına Kasım ayında ATATÜRK HAFTASI münasebetiyle gerçekleştireceği Tiyatro Etkinliğimiz hakkında bilgilendirme yaptık. Genel Yönetmen Sevgili Şima SUNDER hanımefendi, 118 E Lions Yönetim Çevresi adına her desteği esirgemeyeceklerini dile getirdiler.

GBİAD adına Başkan Zeynep Nazan SOYER tarafından, 118 E Lions Yönetim Çevresi Genel Yönetmen’i Şima SUNDER hanımefendiye, adına hazırlanmış plaketi, Kurucu üyemiz Güneydoğu Gazisi Hüseyin ÖZLÜK’ün yazmış olduğu “Gözlerimi İstiyorum” ve Güneydoğu Gazisi evladımız Savaş YÜCEL’in, yazmış olduğu “Kan Çiçekleri” adlı kitapları ile Türkiye’nin ilk Matematik Öğretmeni Nermin TAN Hanımefendi’nin Derneğimize bağışladığı Şiir Kitabı takdim edildi. Şima SUNDER Hanımefendi de 118 E Lions Yönetim Çevresi rozetlerini yakalarımıza elleriyle bizzat takıp, Yönetim çevresi broşür ve kitapçıklarını armağan ettiler.

Sıcak bir toplantı havasında geçen ziyaretimiz sırasında, bizleri ağırlayan, Genel Yönetmen Pedagog A.Şima SUNDER hanımefendiye, Yavuz DEMİRKAN Genel Yönetmen 1.Yardımcısı, Necmi GÜRSOY Yönetim Çevresi Saymanı ve Yönetim Çevresinde görev alan değerli şahsiyetlere başarılar diliyor saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz. Ayrıca ortamı hazırladığı ikramlar ve çay servisi ile sıcacık tutan Merkez Görevlisi Ömer KARAKÜÇÜK Bey’e de şükranlarımızı sunarız.

GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ
Yönetim Kurulu adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

FOTOĞRAFLAR

{phocagallery view=category|categoryid=105}

Trackback from your site.