GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

22
Mar

18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ’Ni ANMA ve KUTLAMA

Written by selyus. Posted in ANLAMLI GÜNLER

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 95’inci yıl dönümü münasebetiyle 18 Mart Perşembe günü saat 15:00’da 1’inci Ordu Karargahı Sakarya Salonu’nda yapılacak Kutlama Töreni Daveti’ne, Gazi Evlatlarım ile birlikte katıldım

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 95’inci yıl dönümü münasebetiyle 18 Mart Perşembe günü saat 15:00’da 1’inci Ordu Karargahı Sakarya Salonu’nda yapılacak Kutlama Töreni Daveti’ne, Gazi Evlatlarım ile birlikte katıldım.Şehit aileleri ve Gazi evlatlarımla bizleri duygulandıran, düşündüren, heyecanlandıran, ağlatan muazzam bir özel proğram hazırlanmıştı.
1’inci Ordu Komutanı’mız Çanakkale ‘de olduğu için bizleri Saygıdeğer Kurmay Başkan, Tümgeneral Muharrem YAVAŞ Paşa karşıladı ve etkinlik sonunda Gazilerimize çay ikramı esnasında 1’inci Ordu mensuplarıyla birlikte Gazilerimizin sorunlarını dinleyip tek tek not aldılar.
Karargahtaki fotoğraf sergisi görülmeye değerdi.Hep birlikte 95’inci yıl hatıra fotoğrafı çektirildi.Fotoğraflar anında armağan edildi.Emeği geçenlere sonsuz saygı ve sevgilerimizle teşekkürler.
Aynı etkinlik 1’inci Ordu Komutan’ımız Hasan IĞSIZ Paşa ve yine 1’inci Ordu’nun tüm kadrosuyla ertesi gün 600 kişilik erat ve Gazilerimize izlettirildi.
1’inci Ordu Komutanlığı’na sonsuz teşekkürler.Sağolsunlar, varolsunlar.

GBİAD
Genel Başkan
Z.Nazan SOYER

Trackback from your site.