GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

21
Ağu

19 AĞUSTOS 2009 KOMUTA DEVİR TESLİM TÖRENİ

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

19 AĞUSTOS GATA HAYDARPAŞA EĞİTİM HASTANESİ KOMUTANLIĞI
KOMUTA DEVİR TESLİM TÖRENİ

21.08.2006-19.08.2009 tarihleri arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi K.lığında görevini en içten, sevgi, saygı dolu yüreği ile tüm hastane mensuplarının ve biz dostlarının ve Gazi evlatlarımın takdirini, saygısını ve sevgisini kazanmış eşi az bulunur değerli komutan Tümgeneral Tuncay ÇAKAN Paşa'nın devir teslim törenine ağabeyim Metin SOYER ile katıldım.

Duygulu,içten kürsü konuşması değerli misafirler tarafından dakikalarca alkışlandı.

Derneğimiz adına bizde plaket ve teşekkür plaketimizi takdim ettik.

Tören programı akışı, takdimi, ikram her şey mükemmeldi.

Devir teslim alan Sayın Tümgeneral Mehmet ÇETİN Paşamızın da son derece düzeyli, içten konuşması ile devam eden tören Korgeneral Hasan MEMİŞOĞLU' nun konuşmaları ile son buldu.

Tümgeneral Tuncay Çakan Paşamıza bundan sonraki yeni yaşamında değerli eşi Pınar ÇAKAN hanımefendi ve sevgili evlatları ile beraber sağlıklı, sıhhatli, huzurlu günler diliyoruz.

Tümgeneral Mehmet ÇETİN Paşamıza' da aynı görevde tüm Haydarpaşa GATA Hast.' nin değerli tıp mensupları ve komuta kademesinin mensupları ile ve tüm emekçilerle beraber sağlıklı, sıhhatli, huzurlu, başarılı görevler dilerken, kendilerine saygılarımızla hayırlı olsun, hoş geldiniz diyoruz…

GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ
Genel Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.