GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

08
Eki

1İNCİ ORDU KOMUTANI ORG. SALİH ZEKİ ÇOLAK’I ZİYARETİMİZ

Written by Yusuf SEL. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

8 Ekim 2014 Çarşamba günü, Zeynep Nazan SOYER (Kurucu Başkan), Dr. Serap KAVALCI (Başkan Yardımcısı), Gazi Yüksel YURTSAL (Yönetim Kurulu Üyesi), Gazi Erkan (GBİAD Üyesi) ve eşi Yasemin İNAĞ (GBİAD Üyesi), Gazi Fatih DÜDÜKÇÜ (GBİAD Üyesi), Gazi Önder ÇELİK (GBİAD Üyesi) ve Yusuf SEL (İdari Koordinatör) ile birlikte Saygıdeğer Org. Salih Zeki ÇOLAK’ı, Selimiye 1’inci Ordu Komutanlığına hoş geldiniz ziyaretinde bulunmanın onurunu taşıdık.

Ordu Komutanlığındaki karşılanışımız, nizamiyeden komutanımızın misafirlerini kabul ettiği salona kadar, saygı, sevgi ve disiplini içeriyordu. Komutanlık binasının girişinde 1’inci Ordu görevli TSK mensupları tarafından, merdivenleri çıkar çıkmaz da Kurmay Bşk. Tümg. İlhan BÖLÜK Paşamızın içtenlikle karşılayışları Gazi Evlatlarımızı ve bizleri çok onurlandırdı.

Çalışmalarımızı, tüzüğümüzü Derneğin projelerini ve Gazi’lerimizin isteklerini içeren dosyamızı sunduk. Komutanımız Gazi Evlatlarımızın isteklerini ayrı ayrı dinlediler ve notlar aldırdılar. Sayın Org. Salih Zeki ÇOLAK Paşamıza Derneğimizin plaketini ve Gaziler ve Şehit Yakınlarının 19 Eylül Gaziler Günü münasebeti ile TSK Reh.ve Bkm.Mrk. Mesleki Rehabilitasyon’da sergilenen eserlerinden seçilen ebru üzerine çalışılmış özel bir Atatürk portresini arz ettik.

Ordu Komutanımıza, Kurmay Başkanımıza, Albaylarımıza, TSK Mensuplarına ve diğer tüm sivil mensuplara konukseverliklerine ve bizleri uğurlayışlarına sonsuz teşekkürlerimizi arz ederiz.

Birlik, beraberlik içerisinde Ulusal bütünlüğümüzü koruyup, kollayarak, acımızla, onurumuzla, hüznümüzle, vakarımızla, ülkemizin huzura, mutluluğa kavuşması, Gazi Evlatlarımızın acılarının bir nebze de olsa dinmesi için çalışan, bizim gibi gönüllü, gönlünü, emeğini, sevgisini ülkesinin yararına yoğunlaştıran bir sivil toplum kuruluşuna desteklerini esirgemeyen tüm TSK mensuplarına ve diğer tüm Resmi Kuruluşlara teşekkürlerimiz ve saygılarımızla.

GBİAD
Yönetim Kur.adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

FOTOĞRAFLAR

{phocagallery view=category|categoryid=104}

Trackback from your site.