GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

28
May

23 MAYIS 2010 OLAĞAN GENEL KURUL

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

 

30 Mart 2007 tarihinde kurularak faaliyete başlayan Derneğimizin ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı, 30 Eylül 2007tarihinde yapılmış olup… 30 Mart 2007 tarihinde kurularak faaliyete başlayan Derneğimizin ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı, 30 Eylül 2007tarihinde yapılmış olup;

3 yılda bir yapılması gereken Olağan Genel Kurullardan 2’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı 23 Mayıs 2010 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Rektörlük Binası Mavi Salon’da yapıldı. Derneğimizin; çok rahat ve huzurlu bir kongre gerçekleştirmesi imkanını sağlayan Saygıdeğer (E) Org. Edıp BAŞER Paşamızın şahsında Yeditepe üniversitesi Rektörlüğüne ve emeği geçen tüm mensuplarına GBİAD olarak sonsuz saygılarımızı, şükranlarımızı arzediyoruz.

Açılış, Yoklama, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan gündem Divan Heyetinin oluşturulması, Dernek faaliyetleri hakkında Dernek Başkanı Zeynep Nazan SOYER’in konuşması, Denetim raporunun okunması, Denetim kurulunun ibra edilmesi, Yönetim ve Denetim kurulunun seçilmesi ile sonuçlanmıştır.

Yönetim Kurulu :

 

1. Zeynep Nazan SOYER  Genel Başkan

2. Atiye MUTLU              1’inci Başkan Yrd.

3. Dr. Serap KAVALCI      2’inci Başkan Yrd.

4. Asuman DEMİRCİOĞLU  Genel Sekreter

5. Gül Hamide ATMACA     Genel Sayman

6. Hikmet KURTOĞULLARI   Üye

7. GAZİ Yüksel YURTSAL    Üye

Denetim Kurulu :

1. Av. Halime ÜLGER

2. Av. Nevin HATİPOĞLU

3. Ayşe GÜREL

Gündemin son maddesinde Dilek ve Temenniler bölümünde söz alan üyeler eski ve yeni yönetim ve denetim kurullarına teşekkür

ederek yeni yönetime aldıkları bayrağı daha ileriye taşıyacakları inancı ve temennisinde bulunmuşlar ve toplantı sona ermiştir.

 

GBİAD

Z.Nazan SOYER

 

Trackback from your site.