GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

02
Eyl

30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

1’inci Ordu Komutanı Orgeneral ve Bayan Hayri KIVRIKOĞLU’nun Zafer Bayramının 88’inci yıldönümü münasebetiyle; 30 Ağustos 2010, Pazartesi günü saat 19:30’da Fenerbahçe Orduevi Havuzbaşı’nda verdikleri muhteşem resepsiyona katılmanın onurun ve gururunu Ağabeyim Metin Soyer ile yaşadık.

1’inci Ordu Komutanı Orgeneral ve Bayan Hayri KIVRIKOĞLU’nun Zafer Bayramının 88’inci yıldönümü münasebetiyle; 30 Ağustos 2010, Pazartesi günü saat 19:30’da Fenerbahçe Orduevi Havuzbaşı’nda verdikleri muhteşem resepsiyona katılmanın onurunu ve gururunu Ağabeyim Metin Soyer ile yaşadık.

Saygıdeğer Ordu Komutanımız ve Kurmay Başkanımız, Sayın eşleri Hanımefendiler; konuklarını orduevinin Havuzbaşı girişinde karşıladılar. Konuklarını masalarına kadar teşrif ederek ayrı ayrı hoşgeldiniz dediler ve hatırlarımızı sordular.

Saygıdeğer Kurmay Bşk. Tümg. Muharrem YAVAŞ’ın açılış konuşması ile başlayan Resepsiyonu, TRT ses ve saz sanatçıları ile devam etti. 30 Ağustos’a yakışan görsel bir şölen halindeki ışıklandırma ve süslemelerine ek olarak yapılan ikramlarla coşkuyla devam eden geceye muhteşem 10. Yıl marşımız ile son verildi.

Ulusal bütünlüğümüzün korunması, vatanseverlik ve hoşgörü duygumuzun sonsuza kadar güçlenerek devam etmesini diler, TSK’nin tüm mensuplarına sonsuz minnet ve şükranlarımı sunar, Şehitlerimize rahmet, Gazi evlatlarımıza sağlık ve sıhhat, Ulusumuza en iyi dileklerimle nice 30 Ağustos Zafer Bayramları temenni ederim.

 

Saygılarımla,

GBİAD

Genel Başkan

Z. Nazan  SOYER

Trackback from your site.