GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

16
Mar

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde GBİAD, Güneydoğu Gazisi evlatlarımızın eşleri ile bir öğle yemeğinde beraber olmanın onurunu taşıdı. Nakkaştepe Nakkaş Kebap da 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzde herzaman yakın ilgilerine mazhar olduğumuz TRT Müzik Dairesi Başkanı Sayın Deniz ÇAKMAKOĞLU’NUN müsadesi, İstanbul TSM Müdürü Faruk SALGAR hocanın görevlendirmesi ile gelen ses sanatçısı Sevgili Ayşe İnağ EKİZ ve değerli saz üstatlarının birlikte söyledikleri güzel şarkılar ile günümüz çok daha anlam kazandı.

Türkiz ÇARMIKLI Hanımefendinin kendi elleri ile ördüğü atkı ve bereler,lokum ikramı, Kuğu Butik’in birbirinden güzel hediye giysileri ile yemeğin lezzeti ; ayrıca Bşk. Yrd. Atiye Mutlu’nun gelinler için aldığı pastalar, Genel Sekreter Asuman DEMİRCİOĞLU’nun tüm konuklara çiçek jesti ile birleşince unutulmaz bir günü birlikte yaşamış olduk.

GBİAD Gönüllüleri ve Yönetim Kurulu üyeleri hep birlikte idik. Bu organizasyona gerek emeği ile gerekse maddi katkı sunan Genel Sekreterimiz Sayın Asuman DEMİRCİOĞLU’na ve tüm fedakar GBİAD Gönüllülerine en derin şükranlarımı sunarım.

 

GBİAD

Genel Başkan

Z.Nazan SOYER

 

Trackback from your site.