GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

13
Mar

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Written by selyus. Posted in ANLAMLI GÜNLER

Kendi güzellikleri ile birlikte, emek verilerek açılmış bu harika mekana hayırlı olsun demek ve bu özel gün olan 8 mart Dünya Kadınlar Gününü birlikte değerlendirerek kutlamak adına ziyarette bulunduğumuz, bir grup GAZİ eşleri ve gönüllülerimizle Kırkyıl Kahvesi Mekanında birlikte olduk. Çaylı etkinliğimizi onurlandıran İçişleri Bakanımızın Eşi Saygıdeğer Sevgili Neval GÜLER Hanımefendi’nin teşrifleri GAZİ eşlerini, gönüllülerimizi ve mekan mensuplarını sevindirmiş ve çok memnun etmiştir. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi saygı ve sevgilerimizle arz ederiz.

Kendi güzellikleri ile birlikte, emek verilerek açılmış bu harika mekana hayırlı olsun demek ve bu özel gün olan 8 mart Dünya Kadınlar Gününü birlikte değerlendirerek kutlamak adına ziyarette bulunduğumuz, bir grup GAZİ eşleri ve gönüllülerimizle Kırkyıl Kahvesi Mekanında birlikte olduk. Çaylı etkinliğimizi onurlandıran İçişleri Bakanımızın Eşi Saygıdeğer Sevgili Neval GÜLER Hanımefendi’nin teşrifleri GAZİ eşlerini, gönüllülerimizi ve mekan mensuplarını sevindirmiş ve çok memnun etmiştir. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi saygı ve sevgilerimizle arz ederiz. Katılan GBİAD gönüllülerinin destekleri, ayrıca yeni katılan gönüllülere güzel yüreklere ve Kırkyıl Kahvesi mensuplarının başta Berna ve Deniz Hanımlar olmak üzere organizasyonun en başından sonuna kadar gösterdikleri alaka ve misafirperverliklerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

KUTLAMA = MEDENİYETLERİN VE İNSANLIĞIN ŞEFKAT VE MERHAMET KAYNAĞI OLAN KADINLARIMIZIN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLUYOR SAYGILAR SUNUYORUM.

Eyup ergür

Sevgılı Nazan Hanım ne guzel ne kadar anlamlı ve ozlu sozlerını Atamızın derlemıs ve harıka bır yazı hazırlamıssınız. Sız mukemmel bır kadınsınız ve ben dunya kadınlar gununuzu sonsuz saygı ıle kutluyorum.

Sevgılerımle,
Ceylan HACIAHMETİBRAHİM

Bu müstesna günde sadece sizi cok sevdigimizi ifade ederek, acizane actigimiz ellerimiz ve tüm kalbimizle dualarimizi gönderiyoruz. Iyiki varsiniz ve biz iyiki sizi tanima serefine erismisimiz…Saygiyla gününüz kutlu olsun..
Gazi Murat&Fatos Caner

Gazilerin annesi iyiliğin kendisi Nazan anne dünya kadınlar gününü kutluyor sağlıklı ve mutlu uzun ömürlü bir hayat dileğiyle ellerinden öpüyorum
Gazi Yılmaz Üçkan

Dünya kadınlar gününde çevrenize yaydığınız ısık artarak devam etsin. Çağdaş türk kadınları dünyaya örnek olmuştur. Sizde üretkenliğinizle, çağdaş fikirlerinızle biz gazilere yol göstermektesiniz. sevgilerimle
Gazi Erkan İnağ.

Sevgili annem metin ağabey in sözünü dinledim şahinle herzaman oyun oynadık onun çok mutlu olduğunu gördüm ve biraz daha anlaşılır cümlelerkurmaya başladı bu ilgi metin ağabeyim de değigı gibi gece uykusuna da yansıdı çok rahat ettik aslı ile şahin i dün yüzme havuzuna götürdüm çok eğlendiler eve dönerken saat 7 olmuştu şahin uyudu sabaha kadar hiç kalkmadı. Metin abi hiç dert görmesin inşallah ellerinizden öperim. kadınlar günümüz kutlu olsun.
Gazi Goksel Gumus’un esi Fatos Gumus

Annem dünya kadinlar gününü kutlar ülkemizde tüm kadinlara daha saygili siddet uygulanmayan bir toplum dilegiyle ellerinden öperim hayirli cumalar
Gazi Ali Arman

Canım ANNEM kadınlar Gününüz kutlu olsun. Ben kızınız hazal

GBİAD
YÖNETİM KURULU ADINA
BAŞKAN
Z.NAZAN SOYER

 

Trackback from your site.