GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

20
May

8. ULUSAL ECZACILIK FUARINDAYDIK

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

8.Ulusal Eczacılık Fuarında Onur Konuğu GBİAD
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında
'8. Ulusal Eczacılık Fuarındaydık'

Bu yıl da Bayrağımız, flamamız, rozetlerimiz ve Güneydoğu Gazimiz Savaş YÜCEL'in Kan Çiçekleri kitabı, Derneğimize bağışlanan Nermin TAN Hanimefendi'nin şiir kitabı, Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş'nin Derneğimize bağışladığı ürünlerle bize ayrılan 226no'lu stantta yerimizi aldık. Konferans salonunda organizasyonu yapan Dev Fuarcılık Başkanı Erhan GÖLBEY'in konuşması ile açılış başladı.Başkan Erhan Bey'in 'Bu yıl yine onur konuğumuz Güneydoğu Gazilerimizin Annesi Nazan Hanım'ın Başkanlığında GBİAD'dır.' sözleri bizi çok memnun ve mütehassis etti.Çok değerli konuşmacıların eczacılık ve sağlıkla ilgili bilgi birikimli konuşmalarından çok faydalandık.Üç gün süren fuar, çok renkli çok düzeyli ve samimi diyalogların yaşandığı harika bir platformdu.Katılımcılar da standımızı ziyaret ederek Derneğimizin görev anlayışına hayranlıklarını ve takdirlerini ilettiler.

Üç gün hiç aksatmadan yer alan Diş Hekimi (Ana Okuldan Öğrencim) Cengiz AKGÜN, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sayman Gül ATMACA, Muhasebe Müdürümüz Veysel ER, Gönüllümüz Ecz. Semra ÖNCÜ, Yönetim Kurulu Üyemiz Asuman DEMİRCİOĞLU'nun kızı İpek DEMİRCİOĞLU, Manevi Kızım Süreyya TALKAYAN, Gazi Uğur YİĞİT ve Eşi Canan YİĞİT, GaziSalih SALMAN ve eşiMevhibe SALMAN,Ankara'dan fuar için gelen Güneydoğu Gazimiz Savaş YÜCEL, Gazi Mehmet, Gazi Hüseyin ÖZLÜK, Gazi Yahya; görev yapmak üzere geldiler. Adel Kalemcilik'in şoförü Cengiz ATLI eşyalarımızı taşıdı.Her zaman etkinliklerimizde bize hizmeti geçen Cengiz ATLI'ya teşekkür ediyoruz.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Dr. Cemile KUŞKUCU, Kurucu Üyemiz Atiye MUTLU,gönüllülerimizden Aysel SAN, SEMA veElif ERTUNA, Birsen BAŞÖZ, Alive Asuman MURATOZAN, Ecz.Levent ERGANİ, Selen AKOĞLU, İlknur MUTLU ve arkadaşları fuarımızı ziyaret edip katkılarını sundular.Star Dijital'den AdilÖZGEN'inbiricik elemanı Seyhan TÜRK fuardaki standımızı kameraya alarak fuar anılarımızı unutulmaz kıldı.Güzel kalpli Adil'e çok teşekkürler.

Broşürlerimizi ve fotoğraflarımızı tab eden, hazırlayan 1'nci Ordu Komutanlığı Matbaası'na ve tüm mensuplarına teşekkürü bir borç biliriz. Bu konuda etkinliklerimizde 1'nci Ordu emektarı matbaa teknisyeni Tuncay KÜÇÜKÖZDEMİR'e de sonsuz teşekkürler. Yakın bir zamanda kendi evinde Gaziler yararına 29 Mayıs'ta bir öğle yemeği ve kermes yapacak olan saygıdeğer, iyi kalpli, yardımsever, Türkiz ÇARMIKLI Hanımefendi Gazimiz Savaş YÜCEL'in ve Nermin TAN Hanımefendi'nin bize armağan etmiş olduğu şiir kitaplarından satın alarak Derneğimize yardımda bulundu kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.Fuarımıza katılan gönül dostlarımıza tüm katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Fuarın tüm standları üç gün boyunca bizlere çok ilgi gösterdiler. Özellikle Tülay ERGÜDER'e (CSFII Group Coordinator 118-Turkiye) ve Medya Tower Tanıtım ve Yayıncılık Hizmetleri Genel Yayın Yönetmeni Mustafa GÖKÇE'ye gösterdikleri yakın ilgiden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Yeditepe Eczacılık Fakültesi Öğretim Görevlileri ve mezun öğrencilerinden GBİAD üyesi Öznur standımızı ziyaret ettiler. Ürettikleri ve tanıtım numunesi olarak hediye ettikleri Pharma 7 bir harika. Teşekkürler. Ziyaretçilerin de ilgi odağı olduk.

Çalışkan, duyarlı, bilgi birikimli, merhametli kişiliğini her platformda sergileyen Dev Fuarcılık Başkanı Erhan GÖLBEY'e biz de minnetlerimizi ifade etmek adına teşekkür belgemizle birlikte plaketimizi takdim ettik. Standımızı ziyaret eden Erhan GÖLBEY'in yardımcısı Ahsen ACUN'a bizlere gösterdiği yakın ilgiden anlayıştan ve nezaketten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca standımızı ziyaret eden Dev Fuarcılık çalışanı Elif Hanıma da teşekkürler.

Güç Birliğine İlk Adım Derneği olarak Dev fuarcılık tarafından sektörün en önemliulusal buluşma noktası olan 8. Ulusal Eczacılık Fuarı'na katılımımızdan dolayı teşekkür belgesi aldık ayrıca fuar kataloğunda da yer aldık.

Sonuç olarak emeğin, sevginin ve fedakârlığın eseri olan, iyilik yapmak ve faydalı olmak üzere yola çılan Derneğimiz kendisini geliştirerek ve yücelterek yoluna devam ediyor. Yolu açık ve ışıklı olsun…

Saygılarımla

GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ
Genel Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.