GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

03
May

TERÖR YİNE CAN ALDI, YARDIM FİLOMUZA BASKIN

Written by selyus. Posted in Uncategorised

TERÖR YİNE CAN ALDI
YARDIM FİLOMUZA BASKIN

HADİSEYİ ESEFLE VE ŞİDDETLE KINIYORUZ…

Güç Birliğine İlk Adım Derneğimizin tüm mensupları ve GAZİ Evlatlarımız telefonlarla,mesajlarla,bizzat gelerek üzüntülerini bildiriyorlar.Yıllardır Şehit Ailelerinin, GAZİ Evlatlarımızın, bizlerin yüreğine…

TERÖR YİNE CAN ALDI
YARDIM FİLOMUZA BASKIN

Güç Birliğine İlk Adım Derneğimizin tüm mensupları ve GAZİ Evlatlarımız telefonlarla,mesajlarla,bizzat gelerek üzüntülerini bildiriyorlar.Yıllardır Şehit Ailelerinin, GAZİ Evlatlarımızın, bizlerin yüreğine defalarca kez ateş düştü. Ve yine o ateş yedi şehitimin evinden ağıtları yükseltiyor. Şehitlerimizin, her birinin kaybında ağlıyoruz, yüreğimiz acıyor. Türk Ulusu çok acılar çekti, Şehit aileleri acılarını içlerine gömdüler, Ulusun birlik ve beraberliği, bütünlüğü için sabır gösterdiler.Fakat herkes net bir biçimde görecektir ki, Ulusumuz kahırdan lütfu bulacaktır.Bir söz vardır, ‘Kadınları ağlatırken dikkatli olun, ALLAH gözyaşlarını sayar’ der.Yüce Allah’ımın; şehitlerimizin annelerini ağlatanlara karşı cevabı çok ağır olacaktır.

Birlik, beraberlik, kardeşlik içersinde Ulusal bütünlüğümüzü koruyup, kollayarak acımızla, onurumuzla, hüznümüzle ve vakarımızla güç birliği içinde ATATÜRK’ün ülküsünü, ideallerini sonsuza kadar yaşatma mücadelesi içinde iyi yüreklerimizle çok çalışacağız. En derin saygılarımla Şehit Ailelerine, Gazi Evlatlarıma, Ulusumuza Başsağlığı dileklerimizi arzederim. Dokuz yaralı evledımızada acil şifalar dilerim.

Saygılarımla

GBİAD
Genel Başkan
Z.Nazan SOYER

 

Trackback from your site.