GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

25
Haz

BAĞIŞÇILARIMIZA TEŞEKKÜR

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

Bir düşünürün söylediği gibi; “İşini baştan savma yapma, mükemmelliğine ve doğruluğuna dikkat et. Çünkü insanlar yaptığı işin süresine değil, doğruluğuna ve mükemmelliğine bakar” der.

Rahatsızlığımın devam etmesi, Yönetim Kurulu Üyelerinin de acı kayıpları, rahatsızlıkları, ameliyatları sebebiyle etkinlikler yapamamamız, sürekli burs yatıran Saygıdeğer fakat az sayıdaki gönüllülerimizin destekleri ile ancak Şubat ayına kadar gelebildik. Şubat ve Mart aylarında da 42 Gazi Evladımız, çocuklarına ve üniversite’de okuttuğumuz çocuklarımızın bursları ve Dernek giderleri çok değerli bir bağışçımız…

Bir düşünürün söylediği gibi; “İşini baştan savma yapma, mükemmelliğine ve doğruluğuna dikkat et. Çünkü insanlar yaptığı işin süresine değil, doğruluğuna ve mükemmelliğine bakar” der.

Rahatsızlığımın devam etmesi, Yönetim Kurulu Üyelerinin de acı kayıpları, rahatsızlıkları, ameliyatları sebebiyle etkinlikler yapamamamız, sürekli burs yatıran Saygıdeğer fakat az sayıdaki gönüllülerimizin destekleri ile ancak Şubat ayına kadar gelebildik. Şubat ve Mart aylarında da 42 Gazi Evladımız, çocuklarına ve üniversite’de okuttuğumuz çocuklarımızın bursları ve Dernek giderleri çok değerli bir bağışçımız sayesinde karşılanmış bulundu. Ve ardından çok sevgili başka bir bağışçımız ve az sayıda bulunan devamlı burs yatıran Saygıdeğer bursiyerlerimiz sayesinde Nisan ve Mayıs ayları da karşılanmış oldu. Haziran ayı ve diğer giderler için, ALLAH büyüktür derken;  Derneğimizi yıllardır maddi ve manevi katkılarıyla yalnız bırakmayan Saygıdeğer Türkiz ÇARMIKLI Hanımefendi ve kendilerinin ailesi, gönüldaşları ve emekçileri sayesinde Derneğimiz yararına evlerini bizlere açarak bir yemekli kermes düzenlediler. Ve Derneğimiz çok şükür ki; bir nebze de olsa nefes aldı. Bu kermesin bu denli farklı çevrelere açılmasını sağlayan, bizleri en zor zamanımızda rahatlatan tüm GBİAD Üyeleri ve Gönül dostlarına, şahsım ve Yönetim Kurulu adına sonsuz teşekkür ederiz.

Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar  çok çeşitli projeleri hayata geçirerek Derneğimize temin etmeye çalıştığımız geliri, çok hayırlı yerlerde değerlendirip, dualar aldık, yine ALLAH sıhhatlerimizi, bağışlar, eski gücümüze, kuvvetimize kavuşturur ve bizler kendi gayret ve çabalarımızla görevlerimizi ifa edebiliriz.

Açık bir el, sıkılmış bir yumruktan daha güçlüdür. ALLAH “Tut kulumun elinden, tutayım elinden” diyor. İdealler yıldız gibidir, onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik ederler. Hayatın güzellik ve mutluluğunu topluma sevgi ve hizmette arayan biz GBİAD’ı, gönül dostlarımızın yalnız bırakmayacağına, olan güvenimiz sonsuzdur. Bugüne kadar bizlere güvenen, seven, GBİAD’a maddi manevi destek veren tüm gönüllülerimize, bağışçılarımıza teşekkürü borç bilir, minnetlerimizi arz ederiz.

GBİAD
Yönetim Kurulu adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.