GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

20
Eyl

BAŞSAĞLIĞI – ÖZKAN HALAÇ

Written by Yusuf SEL. Posted in BAŞSAĞLIĞI

Derneğimizin her zaman en büyük destekçisi çok değerli şahsiyet İstanbul Altın Rafinerisi (İAR) Başkanı Av. Özcan Halaç’ın kardeşi, girişimci, ender ve saygın kişilik, genç işadamı Özkan Halaç İstanbul’da geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu.

Emirdağ eşrafından kuyumcu Fazlı Halaç’ın oğlu ve İstanbul Altın Rafinerisi ortaklarından olan Özkan Halaç, beklenilmeyen acı bir haberle biz sevenlerini üzdü. Acı haber başta ailesi, derneğimiz mensupları, Gazi evlatlarımız, kuyumcu İş Dünyası ve Emirdağ’daki eş, dostlarını üzüntüye boğarken; akrabaları İstanbul’a cenaze için yola çıktı.

İstanbul Altın Rafinerisi ortaklarından abisi Ömer Halaç’ı da kısa bir süre önce kaybeden Özkan Halaç, şirket işlerini derneğimize ve Gazilerimize birçok konuda maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Sayın Av. Özcan Halaç ile yürütüyordu.

Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine GBİAD ailesi olarak başsağlığı dileriz. Kederli ailesi, eş dost ve sevenlerine sabırlar niyaz ederiz.

Cenazesi 21.09.2014 Pazar günü öğle namazını müteakip İstanbul Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazı ardından Yeni Kozlu Mezarlığındaki aile kabristanına defnedilecektir.

GBİAD
Kurucular Kurulu ve
Yönetim Kurulu adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.