GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

24
Eyl

BURSLARINIZI BEKLİYORUZ

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

Hayatın güzellik ve mutluluğunu topluma sevgi ve hizmette arayan;

SAYIN GBİAD GÖNÜLLÜLERİ,

Bir şahsın yaşadıkça memnun ve mutlu olması için gerekli olan şey; kendisi için değil kendinden sonra gelecekler için çalışmasıdır. Kuruluşundan bugünlere kadar geçen 8 yıl müddetince, Derneğimize ayni ve nakdi yardımlarda bulunan tüm gönüldaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bizleri daha yakından tanımak ve anlamak, “GBİAD Gönüllüsü” olmak isteyen dostlarımızın internet sitemizi ziyaret etmeleri derneğimiz için sevindirici ve onur vericidir.

Sizler, dostlarınızla birlikte imkanlarınız nispetinde bir miktarı, Banka hesaplarımıza yatırabilirsiniz. Bu sayede GAZİ Evlatlarımızın üniversitede okuyan çocuklarına ve zor durumda olan ailelerin yine üniversitede okuyan çocuklarına katkı sağlamak için Eğitim bursunu bu yıl da desteklerinizle gönderebileceğiz. Ayrıca, Derneğimize gelir getirecek, onu yaşatacak ve devam ettirecek, iyilik yapmasına vesile olacak; üniversiteli evlatlarımıza daha iyi imkanlar sağlayacak projelerinizi getirmenizi ve bu projeleri birlikte hayata geçirmemizi bekliyoruz. Sizlerin Derneğimiz yararına yapacağımız etkinlikleri gönülden desteklemenizi saygılarımızla arzederiz.

GBİAD
Kurucular Kurulu ve
Yönetim Kurulu adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

DERNEK BAĞIŞ HESAPLARI
Alternatifbank Suadiye Şubesi
TR31 0012 4090 68TR Y001 4435 59

Ziraat Bankası Erenköy Şubesi
TR24 0001 0009 5348 1547 8350 01

www.gbiad.org.tr

Trackback from your site.