GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

17
Nis

GENELKURMAY II NCİ BŞK ORG. YAŞAR GÜLER’İN GBİAD’I KABULÜ

Written by Yusuf SEL. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

İnsan ürettiği ölçüde değerlidir. Kim neye sahipse onu diğer insanlarla paylaşmalıdır. Paylaşmak sevdiğiniz şeylerden vermektir. Sevdiğiniz şeyleri paylaştıkça seversiniz. Allah insanı hayırlara vesile kılıyorsa ne mutlu kendisine… Evet, ne mutlu Sizlere… Paylaşıyorsunuz, seviyor, seviliyorsunuz.

17 Nisan 2015 Cuma günü GBİAD adına GBİAD Mensupları, Gönüllüleri ve Bağışçılarından oluşan bir grup ile Genelkurmay Başkanlığındaki makamında Genelkurmay II’nci Başkanı Sayın Org. Yaşar Güler Paşamızı ziyaret etme mutluluğunu ve onurunu yaşadık. Ankara ziyaretimiz çerçevesinde TSK Ankara ÖBM’de ağırlandık. Her iki mekanda da, birlik beraberliğin, duygudaşlığın ve dayanışmanın temsilcisi, sözcüsü, iyi yürekli, merhametli, misafirperver TSK mensupları, İstanbul’da bizim gibi gönlünü, emeğini, sevgisini ülkesinin yararına yoğunlaştıran bir sivil toplum kuruluşuna desteklerini esirgemeyecekleri ifadeleri bizlere mutluluk, gurur ve onur verdi.

Her konuda dayanışmanın, bütünleşmenin önemini ve güzelliğini sergileyen ve örnek olan Sayın Paşamıza, Şehit alilerine ve Gazilerimize gösterdikleri maddi ve manevi alaka, sosyal sorumluluk projelerine verdiğine destekler ve bütün güzel düşünceler için Gazi Evlatlarım ve GBİAD mensupları adına minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Ziyaret heyetimizde olan Gazi Astsb. Erkan İNAĞ’ın eşi, görme engellilerin oynadığı “GOLBOL” Hakem ve Antrenörü Yasemin İNAĞ’ın dile getirdiği konulara duyarlılığı ve çok iyi dinleyip not almalarını müteakip neticelerini görmemiz, Gazilerin farklı konulardaki sorunlarının çözümü konusundaki yaklaşımları bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir.

Kendilerine GBİAD’ın teşekkürleri ifade eden plaketi ile Paşamızın ağaç ve doğa sevgisine binaen diktirdiğimiz 30 fidanlık Tema Vakfı sertifikasını takdim etmenin onurunu yaşadık.

Başta Saygıdeğer Paşamıza, TSK Reh.ve Bkm.Mrk. Kom.Tuğg. Celalettin BACANLI’ya, Bizleri özel olarak ağırlayan, itina gösteren, bulunduğu mevkide, kurumun hak sahipleri ve personeli tarafından çok sevilen TSK Ankara ÖBM Bşk. P.Yb.H. Arif AKBOĞA’ya, eşi Alb. Nilüfer AKBOĞA’ya, bizlere gösterdikleri itina ve ilgiye ayrıca teşekkür eder, değerli TSK ve sivil mensuplarına sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk, şans ve esenlikler diler; en derin sevgi ve saygılarımızı arz ederiz.

GBİAD
Yönetim Kur.adına
Başkan
Zeynep Nazan Soyer

FOTOĞRAFLAR

{phocagallery view=category|categoryid=109}

Trackback from your site.