GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

31
Oca

GATA BAŞHEKİMİ TÜMAMİRAL PROF.DR. BEKİR SITKI CEBECİ ZİYARETİMİZ

Written by Yusuf SEL. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

Birlik beraberliğin, dayanışmanın temsilcisi, sözcüsü, iyi yürekli GATA Başhekimi Sayın Tümamiral Prof.Dr. Bekir Sıtkı CEBECİ Paşamızı, Gazilerimize, şifa bulmak için hastanede kalan tüm hastalara ve yakınlarına gösterdiği ilgi, şefkat, anlayışa minnetlerimizi arz etmek üzere Yönetim Kurulumuz, Gazi Evlatlarımız, eşleri ve İdari Koordinatörümüz ile ziyarette bulunduk.

Kendileri bize özel vakit ayırdılar ve samimiyetlerini ifade ettiler. Sözümüzü kesmeden sabırla bizleri dinlediler. Gazilerimizin arzu ve dileklerini ifade ettikleri ve bir söyleşi tadında geçen sıcak toplantımızda güzel fikirler ve temenniler dile getirildi. Paşamıza, GATA olarak Gazilerimize verdikleri önem ve gösterdikleri ihtimam için teşekkürlerimizi iletme imkânı bulduk. Daha önce özel olarak ziyaretinde bulunduğumuz Saygıdeğer Haydarpaşa GATA Eğitim Hastanesi Komutanı Tümg. Tarık ÖZKUT Paşamızın da bir kısmına iştirak ettiği ziyaretimiz, Gazilerimizin sorunları ve çözüm önerileri ile sürdü.

İstanbul’da yapılması planlanan TSK Rehabilitasyon ve Uyum Tesisleri konusunun da gündeme geldiği toplantımızda, konunun önemini ve bu konudaki ihtiyaçları dile getirdik. Kendileri de konuyu yakından takip ettiklerini, mevcut durumu ve süreci anlattılar. Gazilerimizin toplumsal hayatta ve şehir yaşamında karşılaştıkları sorunlar ifade edildi.

GBİAD olarak Kendileri için özel olarak hazırlattığımız plaketi takdim ettiğimizde Bekir CEBECİ Paşamız memnuniyetlerini dile getirdiler. Toplu olarak fotoğraf çekilmesinin ardından en güzel duygularla vedalaşırken bizleri kapıya kadar uğurladılar.

En içten duygularımızla daha uzun nice yıllar başarı, sıhhat, sağlık, esenlikle örnek bir insan, üstün bir tabip ve bir asker olarak nice görevlerde bulunmasını yürekten dileriz.

Onca sorunun, çevre kirliliğinin, savaşların, çıkarcılığın yer aldığı Dünyamızda sevgi, iyimserlik, morale her zamankinden daha fazla gereksinimimiz olan biz hasta yakınlarına, rahatsızlıklarımızda da bizlere kendilerinden sonra gelecekler için çalışmaları ile müstesna, örnek kişilikleri ile annemin, yakın dostlarımızın, akrabalarımızın, dernek mensuplarının her zaman dualarını alan Bekir Cebeci Hoca ve GATA’mızın birbirinden değerli Sayın Doktorlarına ve iyi kalpli hemşirelerine, her zaman gösterdikleri ilgiye teşekkürü borç biliriz.

Komutanlığın ve hastanenin tüm mensuplarına da minnetlerimizi ve şükranlarımızı arz eder, başarılarının devamını dileriz.

Saygılarımızla,
Güç Birliğine İlk Adım Derneği
Zeynep Nazan SOYER
Başkan

Trackback from your site.