GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

11
Kas

HAYDARPAŞA GATA EĞT.HAST.KOM.TÜMG. TARIK ÖZKUT ZİYARETİMİZ

Written by Yusuf SEL. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

11 Kasım 2014 Salı, Dernek Başkanımız Zeynep Nazan SOYER, Başkan Yardımcılarımız Atiye MUTLU ve Dr. Serap KAVALCI, Yönetim Kurulu Üyemiz Gazi Yüksel YURTSAL, GBİAD Üyelerimiz Gazi Erkan İNAĞ, Eşi Yasemin İNAĞ ve Eczacı Semra ÖNCÜ ile birlikte, onca sorunun, çevre kirliliğinin, savaşlarının, çıkarcılığın yer aldığı Dünyamızda sevgi, iyimserlik ve morale her zamankinden daha fazla gereksinimi olan Gazilerimizin, annemin, yakın dostlarımızın, akrabalarımızın, dernek mensuplarının her zaman dualarını alan, örnek kişilikleri ile GATA’nın Sayın Doktorlarına ve güzel kalpli sevgili hemşirelerine her zaman gösterdikleri ilgiye teşekkürlerimizi iletmek üzere GATA’ya, Saygıdeğer Haydarpaşa GATA Eğitim Hastanesi Komutanı Tümg. Tarık ÖZKUT Paşamızı ziyarete gittik.

Kendileri bizi içtenlikle karşıladılar. Dernek çalışmalarımızı, etkinlerimizi, Gazilerimizin sorun ve isteklerini ifade imkânı bulduk. Komutanımız tek tek ilgilenerek, notlar aldılar, çözüm önerilerini ifade ettiler. Çalışmalarımıza desteklerinin süreceğini dile getirdiler. Biz de Paşamıza ve tüm GATA mensuplarına teşekkürlerimizi ifade eden plaketimizi takdim ettik. Birlikte fotoğraf çekilmesinden sonra bizleri bizzat uğurladılar.

Derneğimiz mensuplarına, Gazilerimize ve yakınlarına, öğrencilerimize ilgi, destek ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Değerli Komutan Haydarpaşa GATA Eğt. Hast. Başhekimi Kardiyolog Prof. Dr. Tümg. Bekir Sıtkı CEBECİ Paşamızı da ziyaret etmek programımızda idi. Ancak kendileri acil bir hastaya anjiyo için müdahale etmekte olduklarından kendilerini ziyaretimizi başka bir zamana bıraktık. En içten duygularımızla daha uzun nice yıllar başarı, sıhhat, sağlık, esenlikle örnek insan ve asker olarak nice görevlerde bulunmalarını yürekten dileriz.

Komutanlığın ve hastanenin tüm mensuplarına da minnetlerimizi ve şükranlarımızı arz eder, başarılarının devamını dileriz.

GBİAD Yön.Kur.adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

FOTOĞRAFLAR

{phocagallery view=category|categoryid=106}

Trackback from your site.