GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

13
May

GATA’YI ZİYARET

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

(Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Komutanlığı)
İnsan ürettiği ölçüde değerdir. Kim neye sahipse, onu diğer insanlarla paylaşmalıdır. Paylaşmak, sevdiniz şeylerden vermektir. Sevdiğiniz şeyleri paylaştıkça seversiniz ve sevilirsiniz. Birlik beraberliğin, dayanışmanın temsilcisi, sözcüsü, iyi yürekli GATA Komutanımız Sayın Tümgeneral Tuncay Çakan Paşamızı, Gazilerimize şifa bulmak için hastanede kalan tüm hastalara ve yakınlarına gösterdiği ilgi, şefkat, anlayışa minnetlerimizi arz etmek üzere ziyarette bulunduk.

En içten duygularımızla daha uzun nice yıllar başarı, sıhhat, sağlık, esenlikle örnek insan ve asker olarak nice görevlerde bulunmasını yürekten dileriz.
Onca sorunun, çevre kirliliğinin, savaşlarının, çıkarcılığın yer aldığı Dünyamızda sevgi, iyimserlik, morale her zamankinden daha fazla gereksinimimiz olan biz hasta yakınlarına, rahatsızlıklarımızda da bizlere kendilerinden sonra gelecekler için çalışmaları ile müstesna, örnek kişilikleri ile annemin, yakın dostlarımızın, akrabalarımızın, dernek mensuplarının her zaman dualarını alan Nöroloji Bölüm Başkanı Prof. Tbp. Kd. Alb. Mehmet Saraçoğlu’na ve bu bölümün birbirinden değerli Sayın Doktorlarına ve yine güzel kalpli sevgili hemşirelerine Kardiyoloji Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dz. Tbp. Kd. Alb. Bekir Cebeci Hoca ve bölümün birbirinden değerli Sayın Doktorlarına ve iyi kalpli hemşirelerine, her zaman yakın ilgisi ve dostluğu ile bizlerin ve ailemizin daima yanında olan Ortopedi Mütehassısı Prof. Dr. Mesih Kuşkucu’ya, daima nezaketi ve yardımseverliği ile yakın ilgisine mazhar olduğumuz Başhekim Tuğgeneral Yusuf Yergök Paşaya, GATA Komutanımızın Özel Kalemleri Günay ve Seçil Hanımlara her zaman gösterdikleri ilgiye teşekkürü borç biliriz.
Komutanlığın ve hastanenin tüm mensuplarına da minnetlerimizi ve şükranlarımızı arz eder, başarılarının devamını dileriz.
Saygılarımızla,
Güç Birliğine İlk Adım Derneği
Genel Başkanı
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.