GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

12
Nis

GAZİ Adem ATAK ve GAZİ Serhat CANSIZ’a AKILLI ALET KAMPANYASI

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

Derneğimizin gönüllüsü Saygıdeğer Sarhan ECEVİT hanımefendi Ankara’da yaşayan görme engelli ve iki kolu olmayan evladımız GAZİ Adem ATAK’a 875 USD değerindeki akıllı klozet kapağını alıp firma yetkililerince evladımızın evine teslim edilmek kaydı ile gönderilmiştir. Bir bacağı ampute ve iki kolu olmayan…

Derneğimizin gönüllüsü Saygıdeğer Sarhan ECEVİT hanımefendi Ankara’da yaşayan görme engelli ve iki kolu olmayan evladımız GAZİ Adem ATAK’a 875 USD değerindeki akıllı klozet kapağını alıp firma yetkililerince evladımızın evine teslim edilmek kaydı ile gönderilmiştir. Bir bacağı ampute ve iki kolu olmayan Kahramanmaraş’ta yaşayan Serhat CANSIZ’a da bu aletin alınma sözü verilmiştir. Takdir edersiniz ki, Derneğimizin çok farklı ve zor durumda olan kişilere farklı yardımları olmaktadır. Bu arada burs verdiğimiz çocuklarında sayısı 50’yi (elli) bulmuştur. Bütün bunları karşılayabilmek adına yapacağımız etkinlikler daha ileriki tarihlerde olacağından, hemen şimdi acil çözüm olarak dostlarımın, akrabalarımın ve gönüllülerimizin her sene 14 Nisan da bana doğum günü hediyesi olarak aldığınız armağanların, bu sene şahsıma alacağınız doğum günü hediyelerinin meblağ olarak (meblağın miktarı önem arz etmeyip, önemli olan katkıdır. ) Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin aşağıdaki hesap numaralarına bağışlamanızı önemle arz ediyorum. Böyle bir anlamlı kampanyaya katılmanız bu alet ve pek çok farklı başka aletleri de alıp bu durumda olan çocuklarımıza göndermemize vesile olacaktır.Senelerdir iki kolu ve gözleri olmayan bu GAZİ evlatlarımızın temizlik ihtiyaçlarını nasıl ne şartlarda bugünlere kadar yapabildiklerini oturup bir nebzede olsa düşündüğümüz zaman güç birliği yaparak dertlerine çareler bulmamız gerekliliği ortaya çıkıyor. İyilik yapmak üzere yola çıkan biz GBİAD’lılara geliniz, sizde gönül bahçenizden bir katkıda bulununuz. Saygılarımla.

Not: Emeğin, sevginin ve fedakarlığın eseri olarak kurulmuş 3 yıldır çok güzel görevler ifa eden derneğimizi e-mail dostlarınıza bu duyurumuzla tanıtırsanız çok önemli bir görev yapmış olacaksınız. Saygılarımla.

Güç Birliğine İlk Adım Derneği
Genel Başkanı
Z. Nazan SOYER

NOT : EKTE AKILLI ALETİN RESMİ VE ÖZELLİKLERİ BULUNMAKTADIR.

Dernek bağış IBAN numaraları

Alternatifbank Suadiye Şubesi : TR 310012409068TRY001443559

Ziraat Bankası Erenköy Şubesi : TR 240001000953481547835001

E-posta : [email protected]

Web : www.gbiad.org.tr

Tel : 0216 350 15 64

Gsm : 0542 744 95 49

Faks : 0216 363 46 00

Trackback from your site.