GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

28
Eki

GAZİ Göksel GÜMÜŞ’DEN GBİAD’A

Written by selyus. Posted in SİZDEN GELENLER

Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin başkanı Sayın Z. Nazan SOYER hanımefendi ve Güç Birliğine İlk Adım Derneğine gönül veren sayın üyeleri.

GAZİ GÖKSEL GÜMÜŞ

 

Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin başkanı Sayın Z. Nazan SOYER hanımefendi ve Güç Birliğine İlk Adım Derneğine gönül veren sayın üyeleri. 

Sizler bu güzel vatan uğruna canını vermiş şehit olmuş GAZİ olmuş bizlere elinizden gelen bütün fedakârlığı yapmaktasınız sizlere minnettarım. Sizlerin huzurunda bu güzel vatan uğruna Yüce Türk ATATÜRK’ÜN önderliğinde Çanakkale’de Gelibolu’da Anafartalar’da Başkumandanlık Meydan Muharebesinde Milletinin bağımsızlığı için kanının son damlasına kadar savaşan canını feda eden aziz şehitlerimize minnettarlığımı sunuyorum.

Bizler Yüce Türk ATATÜRK’ÜN Gazilik mertebesine ulaşan asil insanlarız sizlerde biz asil Gazilere elinden gelen her şeyi yapan bu güzel ülkenin asil insanlarısınız. ATATÜRK’ÜMÜZÜN önderliğinde TSK Vatanımızı işgalden kurtarmış bölünmez bütünlüğünü sağlamıştır ve çağdaş Türkiye Cumhuriyetini kurmuştur. Türkiye Cumhuriyeti laik çağdaş bir  hukuk devletidir kimsenin gücü bölmeye yetemez. Bu güzel ülkenin bütün insanları birinci sınıf vatandaştır. Vatan için canını veren şehit olan ile vatanı bölmeye çalışanlar bir araya gelebilir mi? Gelemez nasıl Adana’daki dağlar ile İstanbul’daki dağlar bir araya gelemezse şehit ailesi ile teröristte, aileside bir araya gelemez, aynı sıfata koyulamaz bu sapkın düşünceleri ancak kendini kaybeden ne yaptığını bilmeyen direksiyonu kopmuş arabaya benzer.

Bizlere sahip çıkan Türk Silahlı Kuvvetlerine ve herkese çok teşekkür ederim Nazan ANNEYE ve tüm GBİAD’A gönül verenlere, siz Vatanseverlere sonsuz şükranlarımı arz ediyorum.

GAZİ GÖKSEL GÜMÜŞ      

Trackback from your site.