GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

27
Eyl

GAZİ ÖMER & DİLAN ÇOBAN’IN DÜĞÜNÜ

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

25 Eylül 2010 Cumartesi Günü Ümraniye Düğün Sarayı’ndaki GAZİ Evladımız Ömer ÇOBAN ve Dilan ÇOBAN’ın Düğününe Yönetim Kurulu Üyemiz Gül ATMACA ile GAZİ Evlatlarım GAZİ Önder ÇELİK, GAZİ [email protected] CENAN, GAZİ Hü[email protected]ül DEMİR, GAZİ [email protected]ş BALTA  VE TORUNLARIM  katıldık. Gelinimizi çok sevdik. Gelinimizin ANNESİ kızım sizlere de emanet, sizleri görünce gözüm arkada kalmaz sözleri hepimizi çok duygulandırdı.

 

5 Eylül 2010 Cumartesi Günü Ümraniye Düğün Sarayı’ndaki GAZİ Evladımız Ömer ÇOBAN ve Dilan ÇOBAN’ın Düğününe Yönetim Kurulu Üyemiz Gül ATMACA ile GAZİ Evlatlarım GAZİ Önder ÇELİK, GAZİ [email protected] CENAN, GAZİ Hü[email protected]ül DEMİR, GAZİ [email protected]ş BALTA  VE TORUNLARIM  katıldık. Gelinimizi çok sevdik. Gelinimizin ANNESİ kızım sizlere de emanet, sizleri görünce gözüm arkada kalmaz sözleri hepimizi çok duygulandırdı.

Artık şu çok iyi bilinmelidir ki, GBİAD GAZİ Evlatları, Gelinleri, Torunları, Okuttuğu çocukları, Gönüllüleri tüm sevenleri ile birlikte büyük bir ailedir. Yüce RABBİM’İN iyilikler yapmaya vesile kıldığı GBİAD Genç evlilere sağlıklı, sıhhatli, huzurlu,mutlu nice güzel yıllar diler, tebriklerini sunar.

Sevgilerimizle.

GBİAD

Yönetim Kurulu Adına

Genel Başkan

Z.Nazan SOYER

 

Trackback from your site.