GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

28
Ara

GAZİ EVLATLARIMLA BİRLİKTE HABERTÜRK’ DE

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

19 Ekim 2007 Cuma günü Gazi evlatlarımla beraber saat: 13.00’de HABERTÜRK Kanalında Sevgili Sayın Özlem Gürses’in haber ajansında canlı yayındaydık.

Gazilerimiz çok değerli konuşmalar sergilediler ve önemli mesajlar verdiler. Özlem Hanım adeta bir orkestra şefi gibi harika bir performans sergileyerek canlı yayın heyecanımızı hafifletti. Tüm Habertürk mensupları Gazi evlatlarımı saygı ve sevgi ile karşıladılar. Evlatlarım ve ben anneleri kendimizi evimizde gibi hissettik.

Genel yayın yönetmeni Melih MERİÇ’ e, haber müdürü Ali ÇAĞATAY ve ulaştırma şefi Ümit Bey’ e sonsuz teşekkürler.

Program Koordinatörü Berna Akyüz gerek telefonla gerekse TV kanalında harika bir evsahibesiydi, hepimiz ile ayrı ayrı ilgilendi. Süleyman Alnıtemiz Habertürk kanalı ile diyaloglarımızı sağladı, arada köprü oldu. Kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

Canlı yayından sonra (Cuma gününden bugüne) teşekkür ve tebrik telefonları geliyor. Herkes duygularını, düşüncelerini bizlerle paylaştı.

Gazi Murat Caner, çok büyük bir sorumluluk duygusu ile Adana’dan uçakla çok ızdıraplar içinde olduğu halde o felçli bedeni ile geldi. Gazi Hüseyin görmeyen gözleri ile zor şartlarda Ankara’dan geldi. Habertürk Gazi Murat’ı, Eresin’in şoförü ve arabası da Gazi Hüseyin’i Atatürk Havalimanında karşıladılar.

Habertürk’ ten beni, Filiz Hanımı, Gazi Oktay’ı, Gazi Erdal’ı, Gazi Osman’ı, Gazi Yüksel’i evimizden alan Ulaştırma görevlileri Onur ve Selami Bey’ lere çok teşekkür ederiz.

Habertürk; beni, Filiz Hanımı, Gazi Oktay’ı, Gazi Erdal’ı, Gazi Osman’ı, Gazi Yüksel’i evimizden aldı. Acılarımızla, vakarımızla, hüznümüzle Habertürk’de idik. Habertürk mensupları program sonunda her birimize sevgi ve saygı ile sarıldılar ve “Nazan Hanım evlatlarınız ile beraber harika idiniz” dediler.

Ülkemizin huzura, mutluluğa kavuşması, evlatlarımızın acılarının bir nebze de olsa dinmesi için Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurucu Üyeler, gönül dostları, gençlik komitesi ve asistanlarımla beraber bizler ülkemiz için ne görev verilse yapmaya hazırız.

Saygılarımla,
Güç Birliğine İlk Adım Derneği
Genel Başkanı
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.