GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

20
Eyl

GAZİ GÖKSEL GÜMÜŞ’ TEN

Written by selyus. Posted in SİZDEN GELENLER

Ben yaralandıktan sonra 2 ayağım sağ kolum çalışmıyor. GATA’nın verdiği raporda bedenen çalışamama yaşamımı geçindirmeme için bir başkasına bağımlıyım. Gazi olduktan sonra 1993’ ten 2000’ e kadar devletin bizlere otomatik tekerlekli sandalye vermesi kanunen yasal değildi. 2000’nde otomatik tekerlekli sandalye aldım. Maalesef otomatik tekerlekli sandalyeyi dışarıda kullandığım zaman düşmekteyim.

Antakya’nın merkezinde TOKİ’nin bize sağlamış olduğu imkânlardan faydalandım (ev aldım). Birkaç ay içerisinde yeni evime taşınacağım. Bu belirttim. Onlarda Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin başkanı olan Zeynep Nazan SOYER Hanım efendiye söylediler. Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin saygı değer Fahri üyeleri olan Aysen ve Erol ÜSTÜNEL ailesinin ahbabı olan Kemal ve Fulya KOÇAK ailesine durumu belirtiler. Saygı değer Kemal ve Fulya ailesi scooterı alacaklarını belirtiler. Ben bu vatana canını feda eden Gazisi olarak emeği geçen hepsine şükranlarımı sunarım.

NOT: Bilge Hanım 2000 yılından beri Gazilerin annesi olarak Gazilere çok büyük emekleri oldu. Örneğin bizleri İstanbul’ a götürüp İstanbul’ un her tarafını gezdirdiler. Ayriyeten İzmir’i, Konya’yı gezdirdiler. Bire bir Gazilerin sorunlarıyla ilgilendiler. Sevgi Hanım ve Hayriye Hanımla beraber Gazilere çok büyük emekleri oldu. Onlara minnettarız.

Gazi Göksel GÜMÜŞ

Trackback from your site.