GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

20
Eyl

GAZİ GÖKSEL GÜMÜŞ’ TEN

Written by selyus. Posted in SİZDEN GELENLER

1999’ da Bilge Hanım ve Nazan Hanımı öncülüğünde başlayan Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin çalışmaları takdir edilecek bir safhaya gelmiştir. 2007’de yılında resmi çalışmalara başlamışladır. 1999’ dan beri şu ana kadar bir sürü Gazi arkadaşımıza çok büyük yardımları olmuştur. Örneğin bir Gazi arkadaşımıza böbrek nakli yapılmıştır.

Bir Gazimize de ev eşyası tahsil edilmiştir ve bunun gibi bir sürü örnek vardır. Kısaca Güç Birliğine İlk Adım Derneği bizlere (Gazilere) çok büyük katkıları olmuştur. Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin bütün anneleri bütün babaları bizlere yardım konusunda çok büyük emekleri olmuştur.

Bu sebepten dolayı Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin bütün bireyler, annelere, babalara şükran borçluyuz. Hepsinin elerinden öper saygılarımızı sunarız. Bu vatanın bütünlüğünü sağlayan bizler (Gaziler) bu vatan için bizlere (Gazilere) emeği olan siz değerli Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin saygı değer anneleri, babaları bizlere (Gaziler) desteğiniz olduğu sürece bu vatan bölünmez bölmeye de kimsenin gücü yetmez.

Çünkü insanlar siz saygı değer Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin çalışmalarını duydukça ve gördükçe milli duyguları kabarmaktadır.

Gazi Göksel GÜMÜŞ

Trackback from your site.