GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

18
Kas

GAZİLERİMİZ – AVRASYA MARATONU 2014

Written by Yusuf SEL. Posted in YAZILAR

Ankara’dan gelerek Avrasya Maratonuna katılan Gazilerimizi, Derneğimiz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atiye MUTLU İstanbul’da kaldıkları süre boyunca Selimiye Astsubay Orduevi’nde ve Küçükyalı İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı’nda ağırladı.

15 Kasım 2014 Cumartesi günü Tiyatro Programımıza katılarak bizleri onurlandıran Gazilerimiz, İstanbul ve çevre illerden gelen Gazilerimizin de katılımıyla ertesi gün, 16 Kasım 2014 Pazar günü Avrasya Maratonu’na katıldılar.

Bu yıl Avrasya Maratonuna katılan Gazlerimiz, Derneğimiz tarafından özel olarak yaptırılan, ön tarafında “Ay Yıldız” arka tarafında, “Meçhul Asker” figürü işlenmiş Nike montları ile göz kamaştırdılar. Sürpriz bir şekilde Gazilerimizin de Nazan Annelerine bir şükran ifadesi olarak yaptırdıkları montu sunmaları, bizlere duygulu anlar yaşattı.

İstanbul’un tarihi ve turistik mekanlarını da gezme imkanı bulan Gazilerimizle, Dernek Yönetimimizin iştiraki ile Selimiye Orduevi’inde düzenlenen kahvaltıda buluşarak hasret giderdik ve fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerini, sağlık ve mutluluk dileklerimizle evlerine uğurladık.

Başta 1’nci Ordu Komutanımız Org. Zeki Salih ÇOLAK olmak üzere, İstanbul dışından gelen Gazilerimize oda tahsis ederek misafir eden, onları hoş tutup, ilgilenerek, Derneğimize yardımlarını esirgemeyen Selimiye Astsubay Orduevi Müdürü Kıdemli Başçavuş Lütfü CANPOLAT’a, tüm Orduevi Mensuplarına ve Küçükyalı İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı’na Gazilerimize, Derneğimize ve bize göstermiş oldukları yakın alakaya, üstün görev anlayışına, tüm iyiliklere teşekkürümüzü ifade ediyoruz.

Gazilerimizin Selimiye Orduevi’nde kaldıkları süre zarfında tüm giderlerini karşılayan Başkan Yardımcımız saygıdeğer Atiye MUTLU hanımefendiye ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

GBİAD Yön.Kur.adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Fotoğraflar için

FOTOĞRAFLAR

{phocagallery view=category|categoryid=107}

Trackback from your site.