GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

25
Şub

GAZİLERİN ANNESİ’NDEN GATA’YA, GAZİ EVLATLARIMA VE GBİAD GÖNÜLLÜLERİNE TEŞEKKÜR

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

 

İstanbul GATA’ da Sayın Prof. Tbp. Kd. Alb. Mesih KUŞKUCU Hocamızın başlattığı tahliller ve Sayın Prof. Tbp. Alb. Çağatay ÖKTENLİ Hocanın önerileriyle sağlığımla ilgilenmem gerektiğini anladım. Kocaeli Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korg. Ö. Necati ÖZBAHADIR Paşa’nın ve TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Başkanı Tuğg. M. Faruk ALPAYDIN Paşanın delaletleri ile Ankara GATA Hastanesine yatırıldım…

İstanbul GATA’ da Sayın Prof. Tbp. Kd. Alb. Mesih KUŞKUCU Hocamızın başlattığı tahliller ve Sayın Prof. Tbp. Alb. Çağatay ÖKTENLİ Hocanın önerileriyle sağlığımla ilgilenmem gerektiğini anladım. Kocaeli Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korg. Ö. Necati ÖZBAHADIR Paşa’nın ve TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Başkanı Tuğg. M. Faruk ALPAYDIN Paşanın delaletleri ile Ankara GATA Hastanesine yatırıldım.

 

Hayatın güzellik ve mutluluğunu topluma sevgi ve hizmette arayan şefkatli ve her biri birbirinden değerli  dost saygıdeğer Hekimlerim ve Hemşirelerimle başlayan tetkikler, başta; Gastroenteroloji Bl. Bşk. Prof. Tbp.  Alb. Sait BAĞCI Hocamızın üstün alakaları, Prof. Tbp. Alb. Dermatoloji Bl. Bşk. Zafer KURUMLU, Doç. Tbp. Yrb. Turgay ÇELİK Kardiyoloji, Doç Tbp. Alb. Ümit Hıdır ULAŞ Nöroloji, TBP. Bnb. İlker SOLMAZ Beyin Cerrahisi, Tbp. Bnb. Koray AYDEMİR Fizik Tedavi Uzmanı, Tbp. Yzb. Coşkun MERİÇ Endokrin, Tbp. Yzb. Didem DİNÇER Cildiye, Tbp. Yzb. Y. Serdar SAKİN Gastroenteroloji,  yatış müddetimce sağlığımla yakinen ilgilenen, rahat edebilmem için her zaman gayret gösteren  GATA Genel Sekreteri Kur. Alb. İsmail KARAGÖZ, iyi kalpli, güler yüzlü, müşfik hemşirelerim; Elif, Hülya, Betül, Sevgi, Songül, Ayşe, Sevda, Pınar, Selda, Sinem, Emel, Fizyoterapist Filiz, Sağ. Yzb. Betül ÖZDEMİR, Sosyal Hizmet Müdürü İlgen MUŞABAK’a, tüm emeği geçen hastabakıcı ve hizmetlilere minnetlerimi sunarım.

Rahatsızlığımda telefon ile arayan, ziyaretlerime gelen başta Komutanlarımız,  Gazi Evlatlarım, gelinlerim, torunlarım, GBİAD Gönüllüleri, sevgili dostlarım, akrabalarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim, ayrıca sağlığımla yakinen ilgilenen E. Org. Ergin SAYGUN ve Eşi Nermin SAYGUN Hanımefendiye, Hülya BAŞER Hanımefendiye, E. Korg. Ömer KEÇECİGİL ve Eşi Bilge KEÇECİGİL Hanımefendiye teşekkürlerimi arz ederim.

Beni rahat bir şekilde Ankara’ya ulaştıran ve daha sonra da evime geri getiren Topkapı Eresin Star Digital sahibi biricik kardeşim Adil ÖZGEN’e ve bana refakat eden sevgili Selen AKOĞLU’na,  Gazi Yüksel YURTSAL’a,  Gazi Süleyman YILMAZ’a, Gazi Hüseyin DEMİR,  Gazi Bekir CENAN’a ayrıca çok çok teşekkür ediyorum.

Ankara’dan İstanbul’a dönüş yolculuğumuzda Saygıdeğer Komutan Korg. Necati ÖZBAHADIR Paşamızı Kocaeli’ndeki makamında ziyaret edip, bugüne kadar Gazi Evlatlarımıza  gösterdiği yakın alaka ve iyiliklerine minnetlerimizi sunduktan sonra,  kendisine Derneğimizin teşekkür plaketini arz ettik.

Unuttuğum sağlığımı bana hatırlatan tüm saygıdeğer sevgili dostlarıma şükran hislerimi sevgilerimle gönderiyorum…

Z. Nazan SOYER

GBİAD

Genel Başkan

 

Trackback from your site.