GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

01
Nis

GAZİ YÜKSEL’DEN

Written by selyus. Posted in SİZDEN GELENLER

Yaşamın kıyısında ne var bilmek ister misiniz? Umutsuzluk, hayal kırıklığı ve yalnızlık, ben bunları çok iyi biliyordum!

Nerede ve ne zaman olsa, orada, yaşamın kıyısında olduğumu hissediyordum. Yitirdiğim umutlarımı hatırlamak, hatırlanmak ve değerli olduğumu hissetmenin anlamını, işte ben bunları yeni fark ediyorum. Vatan sevdasını ve büyük aşkını, yaşarken paylaşmak, bana nasip oldu ki ne şanslıyım.

Gökyüzüne bakınca yıldızlara ulaşmak ne kadar zor zannederdim. Vatani görevimin o değerli günlerinde nöbet, pusu, operasyon fark etmezdi, çatışmada bile bize şahit ama ulaşılmazlardı. O yıldızların zannettiğim kadar uzak olmadığını bir süredir çok iyi anlıyorum. Gerçek yıldızlar yeryüzündeymiş, yaşayınca farkına vardım.

Son 8 yılda tanıdım onları… En zor zamanlarda ve en mutlu günlerimde varlıkları ile yaşam mücadelemde desteklerini esirgemeden yanımda olan gönül dostları değerli annelerim, eşleri ve evlatları…

Şimdi birde dernek çatısı altında toplandılar ve gönüllerinde olduğu gibi, bizlere derneklerinde yer verdiler. Onlara ne desek, onlar için ne yapsak ayrıca; dernek vasıtası ile bizlerde ne yapsak yeridir.

Biz Gaziler olarak çok zor yıllar geçirdik, hatta bu zorluklar devam etmekte. Yaşadığımız o anlardan kurtulmamız ve daha huzurlu, mutlu bir hayata sahip olmamızda ki katkılarından dolayı güç birliğine ilk adım derneği gönül dostlarına saygı ve sevgilerimi bir Gazi olarak sunmak, aynı anda diğer Gazi arkadaşlarımın sesi olmak benim için ne büyük mutluluk.

Yaşamın ortasında ne var bilmek ister misiniz? Sağlık huzur ve paylaştıkça çoğalan sevgi, şimdi çok iyi biliyorum. En derin saygılarımla.

GAZİ YÜKSEL YURTSAL

Trackback from your site.