GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

26
Oca

GBİAD’IN BÜYÜK KULÜP’DEKİ ETKİNLİĞİ

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

Güç Birliğine İlk Adım Derneği’mizin 20 Ocak 2010 Büyük Kulüp’deki Resim Sergisi ve Kermes etkinliğimizi onurlandıran tüm Saygıdeğer katılımcılara ve emeği geçen tüm gönüldaşlara ithafen, Derneğimiz Başkanı Kıymetli Z.Nazan SOYER Hanımefendinin Teşekkür yazısıdır.
GBİAD’IN  20 Ocak 2010 Büyük Kulüp’deki Resim Sergisi ve Kermes etkinliğinin açılışı töreninde…

 

          GBİAD’IN  20 Ocak 2010 Büyük Kulüp’deki Resim Sergisi ve Kermes etkinliğinin açılışı töreninde; İstanbul Vali eşi Saygıdeğer Neval Güler Hanımefendi, 1’inci Ordu Kurmay Başkan eşi Saygıdeğer Nuray Yavaş Hanımefendi, İstanbul Emniyet Müdür eşi Saygıdeğer Nurten Çapkın Hanımefendi, Eski 1’inci Ordu Komutan eşi Saygıdeğer Nermin Saygun Hanımefendi, İstanbul Merkez Vali eşi Saygıdeğer Aysel Ulusoy Hanımefendi, E. General eşi Ressam Saygıdeğer Münire Özbey Hanımefendi, Gönüllümüz Saygıdeğer Türkiz Çarmıklı Hanımefendi ve gelini Siren Ertan Çarmıklı, Alzheimer Derneği Başkanı Berna Ceylan, TYSD Beyoğlu Kartal, Kadıköy Şubeleri üyeleri, Etiler Huzur Evi ve Kasev’in çok değerli büyükleri ve isimlerini tek tek burada sayamayacağım gönül dostlarımız, kurucular kurulumuz, yönetim kurulumuz, gönüllülerimiz tam kadro etkinliğimiz onurlandırdılar. 

          Açılış kurdelesini Sayın Neval Güler, Sayın Nermin Saygun, GAZİ Fatih Düdükçü kestiler. Neval Güler Hanımefendi GAZİ evlatlarımıza ve misafirlerimize hitaben çok anlamlı bir konuşma yaptılar. GBİAD Genel Bşk. Z. Nazan Soyer misafirlere ve tüm emeği geçenlere, GAZİ evlatlarına etkinlikte görev alan kahraman gelinlerine teşekkür konuşması yaptı. Misafirlerimiz Güneydoğu Gazisi evlatlarımızı ayakta alkışladılar, duygusal anlar yaşadılar. Neval Güler Hanımefendi bu organizasyonun Büyük Kulüp’te gerçekleşmesini sağlıyan Türkiz Çarmıklı, Siren Ertan Çarmıklı, Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Müge Yazgan ve Genel Müdür Yardımcısı Zerrin Aykut’a Derneğin Plaketlerini takdim etti. GAZİ eşlerinin, yönetim kurulunun, GBİAD Gönüllülerinin, burslu olarak okuttuğumuz öğrencilerimizin güç birliği ve bir olarak ahenk içinde yürüttükleri çalışmaların; emeğin, sevginin, fedakarlığın eseri olan bu etkinlik bir su gibi aktı. Neval Güler, Nuray Yavaş, Nurten Çapkın, Nermin Saygun Hanımefendiler GAZİ evlatlarımızın oturdukları masaya kadar gidip hatıra fotoğrafı çektirdiler, kendileri ile oturup dertleştiler. GAZİ evlatlarımla birlikte kendilerine çok teşekkür ediyoruz. 

          Hava şartlarının olumsuzluklarına rağmen gönül bahçelerinin kapılarını kilitlemeyip gelen, rahatsızlıkları nedeni ile gelemeyip telefonla başarılar dileyen maddi ve manevi katkılar sunan Gülşen Yazıcı, E. General eşi Hülya Başer, Aysel San, her etkinlikteki içecek bağışlarını yineleyen Coca-Cola İçecek’e, Asuman Demircioğlu’na, Yeşil İris’e, ayrıca etkinlikte görev alan maddi ve manevi katkılar sunan tüm personelini seferber eden, misafirlere leziz yiyecekler hazırlayan güzel kalpli gönül dostumuz GAZİ’LERİN Türkiz ANNESİ Türkiz Çarmıklı Hanımefendiye, maddi manevi katkılar sunan Aysen Üstünel, Atiye Mutlu, Günseli Cihandide, Dr. Cemile Kuşkucu, İpek Demircioğlu, Gülçin Çıhandide, Sema Ertuna, Filiz Sabuncu, Münire Özbey, Nevin Banyocu, Efes Tur, Efes Pazarlama, Anadolu Motor, Adel Kalemcilik, Neriman Tarhan, Esin Koçak, Meral Ballı, İlknur Mutlu, Veysel bey’e, Aysel Ulusoy  arkadaşları ve hocasına, Bedriye Kazancıgil, Bedriye Gürkaş, Ecz. Semra Öncü, Hilda, Gül Atmaca, Nevin Hatipoğlu, Hikmet ve Ceren Kurtoğulları, Mübeccel Yörük, Özlem, Cenan Uyanusta, Sarhan Ecevit, Arzu Hacerve Emine teyze, GAZİ eşleri Yasemin, Mevhibe, Canan, Aynur, Songül, Fatma, Emine Türker’e Öğrencilerden (Burslu okuttuğumuz çocuklar) Süreyya, Aysel, Evrim ve Ünsal ayrıca Kayseri’den gelen GAZİ evladım Yılmaz Üçkan’ı karşılayan ve Ankara’dan gelen Gazi Hüseyin Özlük evladımızı Selimiye Ordu Evine yerleştiren herzaman her konuda yakın ilgilerini esirgemeyen 1’inci Ordu Komutanlığına ve Kurmay Başkanlığına teşekkürlerimi arzederim. 

Kuruluşundan beri Derneğimizin etkinliklerini fotoğraflayan, kameraya alan ve GAZİ  Evlatlarımızdan, gönüllülerimizden Derneğimizden hiçbir maddi karşılık beklemeden armağan eden fedakar Adil ÖZGEN ve  güzel kalpli çalışanlarına (Star Dijital Fotoğraf ve Görüntüleme Hizmetleri Eresin Topkapı) sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

          Ayrıca Büyük Kulüp’ün bize hizmet eden tüm personeline, emekçilerine sonsuz teşekkürler. 

          Herzaman yanımda olan Boğaziçi Digital evlatlarıma teşekkürler ederim.
 
          GBİAD 
          Z.Nazan SOYER


Trackback from your site.