GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

25
May

GBİAD GAZİLER BALOSU – 25 MAYIS ’15 – CVK PARK BOSPHORUS OTEL

Written by Yusuf SEL. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR


TÜM FOTOĞRAFLAR

Sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Esra Öztürk ile Aslı Aktürk Pehlivanlar bu kez de Güneydoğu gazileri için harekete geçerek Güç Birliğine İlk Adım Derneği yararına bir gece düzenlediler. Etkinlikte elde edilen bağışlarla, öncelikle Gazi çocuklarının ve yardıma ihtiyacı olan ailelerin özellikle üniversitede okuyan başarılı çocuklarına eğitim bursu sağlanması ve çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması amaçlandı. Ücret almadan sahne alan Ebru Gündeş şarkıları ile geceye destek verdi.

Sosyal sorumluluk konusunda farklı dernek ve vakıflarla birlikte organizasyonlara imza atan Esra Öztürk “Hepimizin ülkemiz için kahramanca mücadele eden, bu mücadele sırasında uzuvlarını kaybeden gazilerimize minnet borcumuz var. Sevgili Ebru Gündeş bu geceye güzel sesi ve şarkılarıyla katkıda bulundu. Bazı işadamlarımız yaptıkları bağışlarla yüzümüzü güldürdü. Ama daha çok gazimize ışık olmak için daha fazla destek ve bağışa ihtiyacımız var. Yardımseverleri bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum” dedi. Aslı Aktürk Pehlivanlar da “Katkılarınızla düzenlediğimiz bu gece, manevi değerlerimizi de yüceltiyor. Bağışlarınızla gazilerimize destek olmaya devam edin lütfen.” çağrısında bulundu. Ardından gösterimi yapılan, Gazileri konu alan barkovizyon gösterisi davetlilerden büyük alkış aldı.

Güneydoğu gazilerinin her türlü sağlık sorununa destek olmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Güç Birliğine İlk Adım Derneği Başkanı Zeynep Nazan Soyer ise “Emeğin, sevginin, fedakarlığın eseri olan derneğimiz iyilik yapmak üzere yola çıkmıştır. Bu yolda bize destek olan herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Etkinliğin fikir aşamasından başlayarak gerçekleştirilmesini sağlayan Esra Öztürk ve Aslı Aktürk Pehlivanlar’a ve ayrıca sponsor olan; başta CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, hayırsever işadamı Yaşar Aktürk, hayırsever işadamı Sedat Peker, Bilal Kadayıfçıoğlu, sosyal hayatın tanınan simaları; Ece Özgümüş, Hediye Güral, Yelda Arıkan, Tuba Develi, Nuray Ekşi, Neşe Sert, Eda Gencebay, Aycan Alp, Yakamoz Sosyal Yardımlaşma Derneği, Yasemin Acar, Pelin Çebi, Esra Şahin, Özlem Koyuncuoğlu, Ebru Ceylan, Ceyda Kadayıfçıoğlu, Gülşen Yazıcı, Atiye Mutlu, Başak Halaç, Yeşim Bilici, Sema Ertuna, Gülnur Güneş, Hande Yılmaz, Esen Ziyal, Pervin Ersoy, Öznur Yakın, Nil Ayan, İlda Gökhan ve minik destekçiler; Pelin Öztürk, Selin Öztürk, Nehir Öztürk, Aslım Pehlivanlar, Hasan Boran Pehlivanlar, Lina Ekşi, Ecem Erükcü, Lara Çopuroğlu’na ve Pelit Pastanelerine tek tek plaketlerinin sunulduğu kısımdan sonra iyilik yapmanın önemine işaret eden GBİAD Kurucu Başkanı bu yemek etkinliğinin Türk Milletinin Gazileri ile helalleşmesi açısından önemli bir adım olduğunun altını çizdi.

Gecede sahne alan sevilen sanatçı Ebru Gündeş güzel sesi ve birbirinden güzel şarkıları ile Güneydoğu Gazilerimiz ve davetlilere hoş anlar yaşattı. Gazileri sahne önüne davet eden “Gazilerin Annesi” Zeynep Nazan Soyer tüm salonu duygulandırdı. Ebru Gündeş’e plaket ve Gazilerin ve eşlerinin hazırladığı hediyeler sunuldu. Kısa bir söz alan GBİAD Kurucu Üyesi Görme engelli Gazi Hüseyin Özlük ayrıca kendi hazırladığı müzik CD’sini Ebru Gündeş’e takdim etti.

Gecede yapılan piyango çekilişinde, Ebru Gündeş’in bağışladığı sahne kostümü ile Eve’s Mücevherat ve Lion Mücevherat’ın bağışladığı iki değerli gerdanlık ile Maxx Royal Kemer tarafından bağışlanan iki kişilik tatil sahiplerini buldu.

Etkinliğin hazırlıklarında ve gerçekleşmesinde özverili çalışmalarından dolayı ayrıca; Nilüfer Kas, Melek Elitok, Esra Öztürk’ün ve Aslı Aktürk Pehlivanlar’ın asistanları, CVK Otelleri’nin İdari, Teknik ve Mutfak Personeli, Ebru Gündeş’in yardımcıları, saz heyeti ve personeli, Star Dijital personeli, GBİAD Yönetim Kurulu ve mensupları ile emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

GBİAD Yönetim Kurulu Adına
Zeynep Nazan Soyer
Başkan

FOTOĞRAFLAR

{phocagallery view=category|categoryid=111}

VİDEO

Trackback from your site.