GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

25
May

GBİAD TRT 21 Mayıs Gençlik Konseri

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

Emeğin, sevginin, fedakarlığın eseri olan iyilik yapmak için yola çıkan Deneğimiz yararına; 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle 21 Mayıs 2011 Cumartesi Günü   18:00/20:00 saatleri arasında Yeditepe Üniversitesi İnanç KIRAÇ Konser Salonunda İstanbul Radyosu TSM Gençlik Korosu Konseri Şef Udi Caner ALTINBAŞ yönetiminde gerçekleşti.

Emeğin, sevginin, fedakarlığın eseri olan iyilik yapmak için yola çıkan Deneğimiz yararına; 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle 21 Mayıs 2011 Cumartesi Günü   18:00/20:00 saatleri arasında Yeditepe Üniversitesi İnanç KIRAÇ Konser Salonunda İstanbul Radyosu TSM Gençlik Korosu Konseri Şef Udi Caner ALTINBAŞ yönetiminde gerçekleşti.

Başkan Z.Nazan SOYER’in açılış konuşmasını takiben İst. Valisi, Korg. Necati ÖZBAHADIR, TSK RH. Ve Bkm Mrk. Bşk Tuğg. Faruk ALPAYDIN’dan gelen telgrafların okunmasından sonra 2007-2011 Dernek etkinlikleri barkovizyon gösterimi, ardından, konser bitiminde Gaziler sahneye çıkarak koro şefine teşekkürlerini plaketlerini takdim ettiler. Konuğumuz THM. Sanatçısı İclal AKKAPLAN’ın Gazi evlatlarla hemen o anda kurduğu Gaziler Korosu ve söylenilen türküler konuklara çok duygulu anlar yaşattı. GBİAD Gönüllüsü Gazilerin ablası İclal AKKAPLANA sonsuz teşekkürler.

Her etkinliğimizde bizlerden desteğini eksik etmeyen TRT Müzik Dairesi Başkanı Deniz ÇAKMAKOĞLU’na bu konserin hayata geçmesini sağlayan TSM Müdürü Faruk SALGAR Hocaya sonsuz teşekkürlerimizi, minnetlerimizi, şükranlarımızı  arz ediyoruz. Bu etkinliğin oluşmasında sürdürdüğümüz çalışmalarda her zaman katkı sunan, emeklerini esirgemeyen Dernek Kurucu Üyelerimize ve tek tek Yönetim Kurulu Üyelerimize, Yardımcımız Veysel Beye, Manevi kızlarımıza, Ağabeyim Metin SOYER’e ayrıca BOĞAZİÇİ DİGİTAL Sahip ve  Tüm Mensuplarına ve Emeği geçen Tüm GBİAD gönüllülerine teşekkürü bir borç bilirim.

Gurubun (ADEL – EFES – ÇELİK MOTOR – ANADOLU MOTOR – ANADOLU ISUZU) bu etkinliğimizde bağış yapılmalarına vesile olan Gülşen YAZICI’ya teşekkürler. ASM Sosyal işler Müdürü Necmettin ÖZÇELİK Beyin derlediği bağış bizi çok mutlu etmiştir. Bu etkinliğimizde ve bundan önceki etkinliklerimizde de manevi ve maddi katkılarla bizleri onurlandıran saygıdeğer Kamil YAZICI (ANADOLU GRUBU Bşk.), Özcan HALAÇ (ALTIN RAFİNERİSİ Yön. Kur. Bşk.), ÇARMIKLI AİLESİNE, Yücel-Atiye MUTLU AİLESİNE, Nuran ERGENÇ, Sema ERTUNA, Alzheimer Derneği Sosyal Komite Başkanı Berna CEYLAN ve destek veren tüm gönüllerimize sonsuz teşekkürler.

Bu Etkinlikte gayret gösteren GAZİ Evlatlarımız; GAZİ ERKAN, GAZİ YÜKSEL, GAZİ BEKİR, GAZİ FATİH, GAZİ FERHAT, GAZİ HÜSEYİN, GAZİ ÖNDER, GAZİ SÜLEYMAN’a çok teşekkürler ederim. Etkinliğimizde bize her zaman kapılarını açan yer tahsis eden İSTEK VAKFI Başkanı Barış DALAN ve tüm ekibine ayrıca YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Müdürü Edip BAŞER’e, ses ve ışık düzenini yöneten AYHAN Beye şükranlarımızı sunarız. Bu etkinliğimizde ve uzun yıllar kullanacağımız tanıtıcı logolu flamalarımızı, Türk Bayrağı büyüklü küçüklü, logolu masa bayrakları ve bunun gibi derneğimize bağış olarak hediye eden GÜNAY DİJİTAL Tekstil Ürünleri Reklam ve Tanıtım San. Ve Tic. Ltd. Şti. sahibi iyilik sever Önder GÜNAY beyefendiye ve emeği geçen tüm ekibine teşekkürümüzü borç biliriz. Avrupa ve Anadolu yakasındaki konsere gelecek olan Gazi evlatlarımızı ve ailelerini tahsis ettiği otobüslerle etkinliğimize taşıyan ADEL KALEMCİLİK A.Ş ye ( İnsan Kay. Md. Ceylan Hanımefendi ve Yardımcısı Erhan Beye) sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Gençlik; bir kitabın çeşitli bölümlerinden biri gibidir. Onu tanımak ve anlamak için mutlaka okumak gerekir. Saygılarımızla…

GBİAD BAŞKAN
Z. NAZAN SOYER

Trackback from your site.