GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

11
Kas

GEÇEN HAFTALARIN ÖZETİ

Written by selyus. Posted in Uncategorised

• Altın Rafinerisi Başkanı Av.Özcan Halaç’tan Scooter Bağışı
• Kurban Bayramı Bağışçılarına ve Burs Yatıranlara Teşekkür
• Yılmaz ve Türkan Kayacan’dan Ev Eşyası Bağışı

*Altın Rafinerisi Başkanı Özcan Halaç 9 adet akülü Scooter bağışı, derneğimiz yön.kur.üyesi Gazi Yüksel Yuertsal tarafından öngördüğü ihtiyacı olan Gazi evlatlarımıza arkadaşları ile istişare ederek İstanbul içinde ve İstanbul dışında ikamet eden evlatlarımıza yine Türkiz Çarmıklının tahsis ettiği kamyonetle ve ücret talep etmeyen ambar tarafından Gazi evlerine ulaştırılmıştır.
Saygı değer gönüllülerimize ve bağışçılarımıza Sonsuz Teşekkürlerimizi sunarız.

*Kurban bayramında ilgilerini esirgemeyen tüm kurban bağışçılarımızın kurban etleri eşit bir biçimde dağıtımları gerektiği biçimde, Gazi evlatlara, Şehit ailelerine ve gereken ailelere paylaştırılıp dağıtımı yapılmıştır. Aynı zamanda Üniversitede okuttuğumuz çouklarımız için her ay muntazam biçimde burs yatıran zaman zaman bu konuyla alakalı bağışlar yapan tüm fedakar, vefalı bağışçılarımıza, gönüllülerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

*Bahçeşehirdeki evlerinin ev eşyalarını Gazi evlatlarımıza ve ailelerine bağışlayan Yılmaz ve Türkan Kayacan’a Teşekkürlerimizi ve eşyaların Gazi evlerine ulaştırılmasına aracı ile destek veren 1’inci Ordu Komutanlığına Şükranlarımızı Arz Ederiz.

GBİAD
Yön.Kur.Adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.