GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

18
Tem

GECİKEN TEŞEKKÜR

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

 

GAZİ İzzet’in oğlu Barış’ın sünnet düğünü için Ankara’ya gitmiş, iki gün sonra da GATA’ da kalan tetkiklerimi tamamlamak adına zorlu bir bekleyiş başlamış fakat çok değerli doktor, hemşire, personel, GAZİ Evlatlarım, gelinlerimşehirlerarası dostlarım, evlatlarımla, ailemle sevgi yumağı şeklinde sarmalanmıştım. Tiroid patolojisinin temiz çıkışıhepimize sevinçle büyük bir nefes aldırmıştı…

GAZİ İzzet’in oğlu Barış’ın sünnet düğünü için Ankara’ya gitmiş, iki gün sonra da GATA’ da kalan tetkiklerimi tamamlamak adına zorlu bir bekleyiş başlamış fakat çok değerli doktor, hemşire, personel, GAZİ Evlatlarım, gelinlerimşehirlerarası dostlarım, evlatlarımla, ailemle sevgi yumağı şeklinde sarmalanmıştım. Tiroid patolojisinin temiz çıkışıhepimize sevinçle büyük bir nefes aldırmıştı. Endokrinoloji bölümü Bşk.Prof.Tbp.Mustafa KUTLU,Tbp.Yalçın BAŞARAN,Tbp.Aydoğan AYDOĞDU, Tbp. İbrahim DEMİRCİ, Nükleer TIP Yrd.Doç.Tbp. M.Özdeş EMER, Tbp. Aslı hanım, PatolojiSorumlu Tbp. Ali Fuat Hoca’ya teşekkürlerimle minnetlerimi sunuyorum. Rehabilitasyon Mrk.Bşk.Faruk ALPAYDIN ve Saygıdeğer eşi Tülay hanımefendi’ye,Genel Sekreter Alb.İsmail KARAGÖZ,Gastroentroloji Bl.Bşk.Prof.Tbp.Sait BAĞCI Hocama herzamanki yakın alakalarına sonsuz saygı ve sevgilerimle teşekkürlerimi arzediyorum. Saygılarımla.

Ayrıca Ankara’dan İstanbul’a beni rahat bir şekilde getirilmemi sağlayan Efa-Tur sahibesi Beyhan KARAKAŞ’a ve Kaptan Şehmus bey’e de teşekkürlerimi sunuyorum.

 

GBİAD Başkan
Z.Nazan SOYER

 

Trackback from your site.