GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

07
Eki

GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİ

Written by selyus. Posted in GEÇMİŞ OLSUN

ACİL ŞİFALAR

Derneğimizin kurucu üyesi, geçen dönem yönetim kurulu Başkan Yardımcısı, Çanakkale İris Otel sahibi, toprak adamı, GAZİ evlatlarımızın ve bizlerin çok sevdiği Sayın Yüksel ERGEN’e Siyami Ersek Hastanesi’nde anjiyo yapılmış ve stent takılmasına karar verilmiş olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz. ACİL ŞİFALAR

Derneğimizin kurucu üyesi, geçen dönem yönetim kurulu Başkan Yardımcısı, Çanakkale İris Otel sahibi, toprak adamı, GAZİ evlatlarımızın ve bizlerin çok sevdiği Sayın Yüksel ERGEN’e Siyami Ersek Hastanesi’nde anjiyo yapılmış ve stent takılmasına karar verilmiş olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz.

GBİAD AİLESİ, GAZİ Evlatlarımız, Gönüllülerimiz olarak hayırlı bir ameliyat ve acil şifalar diler, tüm ERGEN Ailesine sevgi ve saygılarımızı sunarız.

 

GEÇMİŞ OLSUN

GATA HAYDARPAŞA EĞİTİM HASTANESİ KOMUTANLIĞI Başhekimi Tuğg.Prof.Dr.Yusuf Ziya YERGÖK’ün rahatsızlığını öğrendik ve çok üzüldük. Harika bir insan, mükemmel bir doktor, yardımsever, güzel kalpli Değerli Paşamıza acil şifalar diliyor, ameliyatının kendisine iyilikler ve şifalar getirmesini saygılarımızla diliyoruz.

 

GAZİ EVLADIMIZA GEÇMİŞ OLSUN

GAZİ Hüseyin DEMİR Evladımız ANADOLU SAĞLIK MERKEZİNDE (ASM)  bacağından 6 saat süren bir ameliyat geçirmiştir. Ameliyatı başarı ile gerçekleştiren,  emeği geçen tüm Saygıdeğer hocalarımıza ve GAZİ Evlatlarımıza kapılarını açan ve kendilerini şefkatle kucaklayan ASM’NİN tüm mensuplarına GBİAD Ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hüseyin evladımıza geçmiş olsun dileklerimizle acil şifalar dileriz.

GBİAD
Yönetim Kurulu adına
GAZİ EVLATLARI ile birlikte
Z.Nazan SOYER (Nazan ANNE)                          


Trackback from your site.