GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

06
Haz

İSTANBUL VALİ EŞİ HANIMEFENDİNİN GAZİ ZİYARETİ

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

 

Vali eşi Hanımefendi ve Ümraniye Kaymakamının eşi ile 31 Mayıs 2011 sabah 10.00 da Gazi evladımız Önder & Elif Çelik’in, dördüz evlatları ile (Erva, Ece, Efe, Ege) Ümraniye’de ki evlerini ziyaretleri Gazimiz ve ailesini, biz GBİAD’lıları çok sevindirdi ve onurlandırdı.

Vali eşi ve Ümraniye Kaymakamının eşi ile 31 Mayıs 2011 sabah 10.00 da Gazi evladımız Önder & Elif Çelik’in, dördüz evlatları ile (Erva, Ece, Efe, Ege) Ümraniye’de ki evlerini ziyaretleri Gazimiz ve ailesini, biz GBİAD’lıları çok sevindirdi ve onurlandırdı.

 

GBİAD Yönetiminin ve Gazimizin çiçeklerle karşıladığı Hanımefendinin sıcak, mütevazı, kucaklayıcı tavrı ve dördüzlere getirdiği o güzel hediyeler, ayrıca dördüz annesine Valilikçe yapılan 3 aylık bir yardımcı desteği aileye moral kattı. Gelinimizin özenle hazırladığı çay sofrası, içten sohbetler, anı fotoğrafları ile hiç bitmesini istemediğimiz bu zaman dilimi su gibi aktı, tekrar beraber olmak dileğiyle ve sevgiyle uğurladığımız konuklarımıza her şey için teşekkürlerimizi arz ederiz.

GBİAD
Zeynep Nazan Soyer
Başkan

 

Trackback from your site.