GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

09
Ağu

KAMUOYUNA DUYURUMUZ !…

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

Güç Birliğine İlk Adım Derneğimizin Kurucu Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gönüllülerimiz üzüntülerini bildiriyorlar. Şehit Ailelerimizin, Gazi evlatlarımızın ve bizlerin yüreğine defalarca binlerce kez ateş düştü. 

Ağlıyoruz, yüreğimiz acıyor, Gazi Evlatlarım, Şehit Ailelerimiz, Gönül Dostlarımız mesajlarınızı değerlendiriyor ve gerekli yerlere iletiyorum.


Türk Ulusu çok acılar çekti. Ama herkes net bir biçimde görecektir ki, ulusumuz kahırdan lütfu bulacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde, ulusal bütünlüğümüzü koruyup kollayarak, acımızla onurumuzla, hüznümüzle ve vakarımızla güç birliği ile mücadelemiz devam edecektir. BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

Bir söz vardır; “Kadınları ağlatırken dikkatli olun, Tanrı gözyaşlarını sayar” der, yüce Allah’ımın; şehitlerimizin annelerini ağlatanlara karşı cevabı çok ağır olacaktır.

Milli Mücadele kahramanların ve korkakların, vatanseverlerin ve hainlerin, ulvi gayelerin ve şahsi çıkarların çatıştıkları, yarıştıkları bir savaştır. 84 yıllık “Cumhuriyetimizi” birlik, beraberlik, dayanışma, duygudaşlık ve iyi yüreklerimizle ilelebet seveceğiz, geliştireceğiz, kollayacağız, koruyacağız.

Atatürk’ün ülküsünü, ideallerini sonsuza kadar yaşatacağız. “Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.”

“NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !…”

Saygılarımla,
Güç Birliğine İlk Adım Derneği
Genel Başkanı
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.