GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

15
May

KASEV’DEN TEŞEKKÜR

Written by selyus. Posted in SİZDEN GELENLER

 

Zatıalinizin organize ettiği ve büyük bir titizlikle gerçekleştirdiğimiz , KASEV Vakfı çaylı, müzikli kermesimize destekleriniz dolayısıyla çok mutlu olduk.

Benim kişisel mutluluğum dışında , yaşlılarımız, gönüllülerimiz, misafirlerimiz, yönetim kurulumuz da fevkalade mutlu oldular. Esasen sizi tanımak bile ayrı bir mutluluk…

 

Zatıalinizin organize ettiği ve büyük bir titizlikle gerçekleştirdiğimiz , KASEV Vakfı çaylı, müzikli kermesimize destekleriniz dolayısı ile çok mutlu olduk.

Benim kişisel mutluluğum dışında , yaşlılarımız, gönüllülerimiz, misafirlerimiz, yönetim kurulumuz da fevkalade mutlu oldular. Esasen sizi tanımak bile ayrı bir mutluluk.

Ancak sizi rahatsız görmek bizi üzdü. Sizi hep sağlıklı görmek istiyoruz. Ne kadar hareketli yapıcı ve herkesten farklı olduğunuzu biliyoruz. Dolayısıyla bu ülkeye, sivil toplum kuruluşlarına özellikle de gazi çocuklarınıza, hizmette sizi hep sağlıklı görmek, en büyük arzumuzdur. Emekli öğretmenlerimiz sizin için dua ediyorlar.

Sizin büyük bir gayretle azimle çalışarak bu organizasyonu gerçekleştirdiğinizi biliyoruz. Özellikle GBİAD ve Alzheimer Derneğini, KASEV ‘in yanında görmek bizi gelecek için umutlandırdı.

1 Nisan 2010 günü yaklaşık 500 kişinin gönlünü fetheden, KASEV Dinlenmeevinde ılık dost rüzgarları estiren, kendi sıcaklığından kaynaklanan dostluğu ile herkesi sarıp sarmalayan, sevgili Nazan SOYER başkanıma yeniden, tekrar minnet ve şükranlarımla teşekkür ediyorum.

Sizi, güzel sağlıklı ve mutlu günlerde yine aramızda görmek en büyük dileğimizdir. Himmetiniz var olsun

Sizi çok seviyoruz. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle sevgiler sunuyorum.

SAYGI ve HÜRMETLERİMİZLE

Kamil Çetin ORALER

KASEV Yönetim Kurulu Başkanı

 

Trackback from your site.