GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

05
Eyl

KASEV’DEN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Written by selyus. Posted in Uncategorised

Sayın Nazan Soyer
GBİAD Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Muhterem Hanımefendi,
Değerli KASEV Dostumuza,

Sizi ve kurucular kurulu üyelerinizi, bizlerede destek veren gönüllülerinizi sağlıklı olarak 11 Ağustos 2012 günü akşamı, KASEV Dinlenmeevi-Huzurevinde ağırlamaktan büyük onur duyduk…

Sayın Nazan Soyer
GBİAD Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Muhterem Hanımefendi,
Değerli KASEV Dostumuza,

Sizi ve kurucular kurulu üyelerinizi, bizlerede destek veren gönüllülerinizi sağlıklı olarak 11 Ağustos 2012 günü akşamı, KASEV Dinlenmeevi-Huzurevinde ağırlamaktan büyük onur duyduk.
Sizin büyük bir özveri, destek ve ilgi gösterdiğiniz; yaşlılarımızla birlikte gazi evlatlarımız ve ailelerinin katıldığı iftar yemeği için size minnettarız. Teşekkür ederiz. İftar sonunda özellikle düzenlediğiniz sema gösterisi yaşlılarımız tarafından büyük ilgiyle izlendi. Hala bu konuyu konuşuyorlar. Okunan ilahiler onları son derece mutlu etti.
     Zatıalinizin büyük bir başarı ile sürdürdüğünüz GBİAD başkanlığında; karşılıksız, gönüllü hizmet ile kamuoyunda, gazilerimiz ve aileleri nezdinde; ne kadar çok sevildiğinizi birkere daha görme mutluluğuna ulaştık. Hele iftar sonunda lütfedip takdim buyurduğunuz bugün KASEV müzesinde yerini alan filamanız ve plaketinize tekrar teşekkür ederiz.
Yemek sonundaki konuşmanız dolayısyla sizi birkere daha kutluyorum. Sevgili gazi evlatlarımıza, bu kadar büyük çapta sıcak ve yakın ilgi gösterebilecek, sizden başka bir anne tanımıyoruz.
Şahsım, yönetim kurulumuz, 140 yaşlımız ve büyük KASEV ailesi adına size; sağlık, esenlik, mutluluk dilekelrimi en içten duygularımla sunuyorum.
     Yaklaşan Ramazan Bayramı dolayı size, ailenize, GBİAD camianıza, gazilerimize, ailelerine, bütün dostlarımıza gönülden hayırlı bayramlar diliyoruz.

Minnet dygularımızı lütfen kabul buyurunuz.
Sevgi ve saygılar sunuyoruz.

KASEV Yönetim Kurulu Başkanı
Kamil Çetin ORALER

Trackback from your site.