GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

20
Tem

RAMAZAN AYINDA İYİLİK YAPMAK

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

*İyilik yapmak, doğru ve yerinde olduğu zaman önemlidir.
*İyilik yapmak önce zahmetli bir iş gibidir. İyilik yapmakta ne kadar ileri gidersek, o kadar güçlenir, başkalarına kendi evlatlarımız gibi davranırız.
*Yarın için en iyi yatırım, bugün yaptığımız iyiliktir.
*İyi insan olmak sözle olmaz, öyle olmak ve göstererek ispatlamak gerekir.
*Hiçbirşey iyilikle karşılaştırılamaz, iyilik yapan kişi ölümsüzleşir.

İnsan çabucak yok oluyor; yaşayışın tadı da kısadır. Bunlara karşı yapılacak şey, insanlığa bir hayat yadigarı bırakmak; insanlığın yararına ve iyiliğine çalışmak şerefidir… Varlığımızın amacı da budur.

Güç Birliğine İlk Adım Derneğinin Saygıdeğer Gönül Dostları,

Birlik ve beraberlik içinde olmanın, toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinden birini teşkil eden Mübarek Ramazan ayında GBİAD’a yapacağınız yardımlarla Güneydoğu GAZİ’si evlatlarımızın maddi ve manevi ihtiyaçlarına, çocuklarının eğitim burslarına, üniversitede maddi ve manevi imkansızlıklar içinde okuyan gençlere burslarını temin etmek, zor durumda olan ailelere yardım etmek adına geçen yıllarda olduğu gibi bu yıllarda da Ramazan bağışlarınızla güveninize layık olarak gereklerini yerine getirmenin hepbirlikte huzurunu onurunu yaşayacağız. Uzatacağınız yardım ellerine şimdiden teşekkür eder,tekrar hayırlı, sağlıklı, huzurlu, bereketli Ramazanlar dileriz. Saygılarımızla.

DERNEK BAĞIŞ HESAPLARI:

Alternatifbank Suadiye Şubesi: TR31 OO12 4090 68TRY OO14 43559

Ziraat Bankası Erenköy Şubesi : TR24 0001 0009 5348 1547 8350 01

GBİAD
Yönetim Kurulu adına
Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.