GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

12
Haz

Saygıdeğer Zeynep Nazan SOYER Annemize

Written by selyus. Posted in SİZDEN GELENLER

Bugüne kadar Sizi tanımaktan, Sizlerle beraber aynı havayı teneffüs etmekten ve de Sizin yanınızda olmaktan gurur ve kıvanç duyduğumu en mütehassis duygularımla ifade etmek isterim canım anneciğim.

Bugüne değin tam sekiz yıldır, iyi ve kötü günde evlatlarınızı yani biz gazileri, eş ve çocuklarını, öğrenci kardeşlerimiz yalnız bırakmadınız ve bizleri ailenin büyüğü olarak bir çatı altında topladınız. Bir ailede ne gerekli ise bizlere yeri geldi bir baba, yeri geldi bir anne oldunuz. Hiçbir gün ne zaman Sizi aradıysak olumsuz bir tavırla karşılaşmadık. Hepimize eşit yaklaşarak ve kimseye hak geçirmeden hepimizin derdine çare ve umut oldunuz. Ben evladınız olarak yine şu sözümü tekrarlamak istiyorum. Siz ve diğer annelerimiz bizler için kendinizi bu yola adamış kanatsız meleklersiniz. En son yapmış olduğunuz Kermeste hepimizi bir çatı altında bir araya getirdiniz.

Her yıl yaptığınız tüm faaliyetlerde Derneğiniz olarak da gün geçtikçe sayenizde büyüyüp güçlendiğimizi hissediyoruz. Özellikle bizi Köşkü’nde ağırlayan eşsiz insan Türkiz ÇARMIKLI Hanımefendi’ye hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak yapmış olduğu bütün güzelliklerden ötürü bir Gazi olarak kendisi ile ne kadar gurur ve kıvanç duysam azdır diye düşünüyorum.

Özellikle Türkiz Hanım başta olmak üzere yanında çalışan ve bütün emeği geçen, bu güzel günü hazırlayan tüm insanlara teşekkürlerimizi arz ederim.

Türkiz Annemin bu kakar fedakârlığından dolayı en kısa zamanda sağlık sorunlarını atlatmasını diliyorum. Böylesine mükemmel bir insanın bizleri kucaklayarak bağrına basmasının da bizleri çok duygulandırdığını ifade etmek istiyorum.

Türkiz Hanım da artık benim için Kanatsız Bir Melektir. Her şey için herkese şükranlarımı sunarak, tüm büyüklerimin ellerinden öperim.

Saygılarımla,
Gazi Levent KARDEŞGİDEN

Trackback from your site.