GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

27
Mar

SAYGIDEĞER ZEYNEP NAZAN SOYER ANNEME

Written by selyus. Posted in SİZDEN GELENLER

BU ANLATACAĞIM OLAYLAR DİZİSİ BİR GÜNEYDOĞU GAZİSİNİN PAMUK İPLİĞİNE BAĞLI OLUP HAYATA DÖNÜŞ HİKÂYESİDİR.

DEĞERLİ DERNEK ÜYELERİMİZ VE GAZİ ARKADAŞLARIM;

YAŞANTIMIN SON YEDİ YILINA DAMGASINI VURAN ZEYNEP NAZAN SOYER HANIMEFENDİ KARANLIKTAKİ YOK OLMAK ÜZERE OLAN BİR GENCİN TERÖR İLLETİNDE İKİ BÖBREĞİNİ KAYBETMİŞ BİR İNSANIN HAYKIRIŞINI DUYARAK YOK OLMAK ÜZERE OLAN BİR HAYATI ELİNDEN TUTUP IŞIĞA GÖTÜREN EN BÜYÜK BENİM GÜNEŞİM OLDU Kİ YILLAR BOYUNCA DİYALİZ MAKİNASIYLA YAŞAMIMI İDAME ETTİREN BİR GAZİ OLARAK YER YÜZÜNE İNMİŞ BENİM İÇİN KANATSIZ MELEKTEN FARKI OLMAYAN NAZAN ANNEM GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATARAK BENİM KURTULACAĞIM GÜNÜ HEP BANA TESELLİ VEREREK YAŞAM AZMİM OLDU.

NAZAN HANIMIN YANINDAKİ DEĞERLİ BÜYÜKLERİM BANA BU MÜCADELEMDE ÇOK BÜYÜK ÖZVERİ VE FEDAKARLIK GÖSTERDİLER ÖYLE BİR GÜN OLDU Kİ BENİM HİÇBİR ŞEYDEN HABERİM YOK İKEN MÜBAREK RAMAZAN AYININ KADİR GECESİ GÜNÜ İSTANBUL ERESİN CROWN OTEL’ DE BENİ HAYATA DÖNDÜRMEK İÇİN BİR YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI. BUNUN BAŞINDA YİNE NAZAN ANNEM GAZİLERİN GERÇEK ANNESİ VE DE DEĞERLİ ARKADAŞLARI ÜÇYÜZ İNSANIN O GECE MÜBAREK DUALARINI, ALARAK SANKİ O GÜN GERÇEK BİR MUCİZE YAŞANDI. ANKARA’ YA DÖNERKEN ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİN’DEN BÖBREK ÇIKTI HABERİ GELDİ ORGANI KAYBETTİM AMA ALLAH’ IN ÖYLE BİR LÜTFU OLDUK Kİ O GÜZEL İNSANLAR BENİ HAYATA DÖNDÜRMEK İÇİN EDİLEN DUALAR SONUCU 24 YAŞINDA BİR İNSANIN BİR ORGANI DAHA ÇIKTI VE NAKİL OLDUM. BÖBREĞİN ÇIKTIĞI GÜN MELEK ANNEM NAZAN SOYER HANIMEFENDİ İSTANBUL’ DA BENİMLE BERABER AYNI ACILARI VE DUYGULARI SEVİNCİ BİR ARADA YAŞADI. BÖBREK NAKLİNDEN YİRMİ GÜN SONRA BYPASS AMELİYATI OLDUM. BU KADAR EZİYETİN ÜZERİNE YAŞAM AZMİMLE İSTANBUL’DA NAZAN SOYER HANIMEFENDİ VE ARKADAŞLARININ DUALARININ KARŞILIĞI BENİ DİMDİK SAPASAĞLAM AYAĞA KALDIRDI. İŞTE BU SİZE ANLATTIĞIM ÖNEMLİ BİR MİSYON YÜKLENDİKLERİ ÜLKESİ İÇİN SAVAŞAN HER GAZİYİ HAYATA DÖNDÜRMENİN KISACA HİKÂYESİDİR.

SÖZLERİMİ BURADA TAMAMLARKEN HEPİNİZİN HUZURUNDA BAŞTA NAZAN SOYER VE ARKADAŞLARINA DEĞERLİ ANNELERİME SONSUZ ŞÜKRAN VE MİNNET DUYGULARIMI SUNARAK SAYGILARIMLA ELLERİNİZDEN ÖPERİM.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

GAZİ
LEVENT KARDEŞGİDEN

Trackback from your site.