GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

10
Mar

SEVGİ DÜNYANIN KURTARICISIDIR

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

Sevgili Nazan Anneciğim

Nasılsınız iyi misiniz? Hasta olduğunuzu duydum ve çok üzüldüm. Benim için çok değerlisiniz. Sadece benim için değil hepimiz için çok değerlisiniz. Hepimizin Size ihtiyaca var. Çünkü bizim yaşam koşullarımızı biliyorsunuz. Allah razı olsun ki çok destek oldunuz. Kendi adıma konuşuyorum çok hakkınız geçti bana.

Nazan Anneciğim Size mektup yazmayı uygun buldum. Çünkü ben biraz garip bir insanım duygularımı daha güzel dile getirir diye düşündüm. Şunu unutmayın, ben Sizi arayıp sormasam da, bu kalben unuttuğum anlamına gelmiyor. Bu nankörlük olur. Unutulacak insan değilsiniz. Sizin sıcaklığınızı, Sizin şefkat dağıtan kollarınızı kimseye değişmem. Dünyanın bütün güzel sevgilerine layıksınız. Bunu söylememe bile gerek yok. Bende Sizin yolunuzdan gelmeyi düşünüyorum ve söz veriyorum. Hayatımın en doğru kararı olacağından eminim. Sizin gibi olabilmeyi çok istiyorum. Benim için eşi bulunmaz bir örneksiniz.

Nazan Anneciğim, Siz bana bir telefon konuşmamızda “maddi durum söz konusu olunca aklınıza geliyorum” demiştiniz. Ben benim hakkım da bunu düşünmenize çok üzüldüm. Ben asla maddiyat açısından düşünmedim Sizi… Bu düşünce bile Sizin mükemmel kişiliğinize en büyük hakaret. Sizin sağlığınız her şeyden çok çok önemli. Keşke bir yerlerde karşılaşabilseydik ve ben Size hayallerimi ve düşüncelerimi aktarabilseydim. Biraz çekingen bir insanım. Bir kusurum olduysa hakkınızı helal edin.

Nazan Anneciğim, Size başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Eve gelmeden bir gün önce çok zor durumda olduğum için ailemden 20 YTL para istemiştir. Bu paranın neyime yetip neyime yetmeyeceğini düşünürken, hıçkıra hıçkıra halime ağlarken bakiyemde 120 YTL gördüm. O anki sevimcimi anlatamam, çünkü çok ihtiyacım vardı. O kaldırıma oturup bir sürü dua ettim o insana. Siz göndermişsiniz çok sonradan öğrendim, çok mutlu oldum. Nazan Anneciğim Allah gönlünüze göre versin, razı olsun. Ben her zaman kalbimle ve dualarımla Sizinle beraberim.

Bu mektup az da olsa beni dile getirir diye umuyorum Nazan Anneciğim. Sizin anneciğim diye hitap ettiğim için umarım kızmamışısınızdır. Bence dünyanın en yufka yürekli, en fedakâr, en tatlı, en iyi, en güzel annesi Sizsiniz. Sizi çok seviyorum, sevdim ve seveceğimde. Nazan Anneciğim, kardeşim Çimen’ de benim Sizin ona anlattığım kadarıyla çok sevdi selam söylüyor, ellerinizden öpüyoruz.

Sevgili annenize’ de çok geçmiş olsun, çok selam söyleyin ve benim yerime teşekkür edin. Bize Sizin gibi bir insan dünyaya getirdiği için, onunda ellerinden öperim. Tekrar görüşmek dileğiyle kendinize çok iyi bakın, hoş çakalın Nazan anneciğim.

Suzan SUNAR

Öğrencilerimizden Suzan SUNAR, 3 yıl Kandilli Kız Lisesinde okuduktan sonra, şimdi Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Ebelik A Bölümünde okuyor.

Trackback from your site.