GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

10
Mar

SEVGİ DÜNYANIN KURTARICISIDIR

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

Aslında söze nereden nasıl başlayacağımı, Sizi yani dünyanın en fedakâr, en sabırlı, en güzel annesini nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Çünkü gerçekten Sizi anlatmak, yaptığınız fedakârlıkları yazmak için kelime bulmak zor, hatta imkânsız gibi bir şey.

İlk kez Sizi okula bizi görmeye geldiğiniz ziyarette görmüştüm ve bize yaptığınız konuşmanızla, gülüşünüzle hepimizin yüreğini kazanmıştınız. Demiştiniz ya eğer Ulu önder ATATÜRK ve daha nice yiğitler bu memleketi almasaydı bu uğurda ölmesiydi belki şuan kimimiz Elizabeth, kimimiz Natalia olurduk. Başka ülkelerde durduk ya Allah korusun o zaman Sizi tanımasaydık. İşte o zaman kendimi gerçekten bu kadar şanslı hissetmezdim. Ama şuan şanslıyım Sizin gibi harika bir insan, bir annem var.

Nazan Anne hayatımıza girdiğiniz, Sizi tanıdığımız o güne ne kadar şükretsek azdır. O yüzden iyiki iyiki varsınız ve iyiki hayatımızdasınız. Umarım en kısa zamanda bir araya geliriz. Sizi gerçekten çok ama çok özledim ve Sizi çok seviyorum. Şu menfaat dünyasında herkes herkesin sırtından geçirmeye çalışırken Sizin gibi insanların olması tesadüf olamaz bence. Siz Allah’ ın yeryüzüne gönderdiği ender insanlardansınız.

Sizin gibi bir insanın var olduğunu bilmek bizim için bir onurdur. Biz aslında Sizin kendi sevginizle büyüttüğünüz birer fidanız ve inşallah bu fidanlar büyüyüp Sizin gibi yardımsever fedakar birer Nazan Anne, Bilge Hanım veya Gazi Murat abi gibi insanlar olacak. Aslında bu bir bayrak yarışı ve biz bu bayrağı devralıp bu yolda yürümeye devam edeceğiz. İnşallah Herkesin sevgililer gününü kutladığı bu zamanlarda benimde en büyük sevgim olan Sizin sevgililer gününüz kutlu olsun. Siz mavi gökler ülkesinin koyu lacivert gecelerinde bir çoban yıldızı gibi kutlu yolcuların umut fenerisiniz.

Siz hayallerdesiniz, gönüllerdeniz. Bilmiyorum ki siz nesiniz, yaksa mahcup ve mütebbessim bir MELEK misiniz?

Evet bence meleksiniz. Hem de dünyanın en güzel meleği biricik Nazan ANNEMSİNİZ.

Kızınız Hazal DAYAN’ dan Annelerin en güzeli Nazan Anne’ye.

Öğrencilerimizden Hazal DAYAN, 3 yıl Kandilli Kız Lisesinde okuduktan sonra, şimdi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen-edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümünde okuyor.

Trackback from your site.