GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

18
May

TEŞEKKÜR

Written by selyus. Posted in SİZDEN GELENLER

Derneğimizin; emeğin,  azmin, inancın eseri olan 6 Mayıs 2010 etkinliği güzelliklere iyiliklere vesile oldu.Daha önce Gönüllümüz Sarhan ECEVİT Hanımefendi’nin aldığı Akıllı klozetin iki kolu ve iki gözü olmayan Ankara’da ikamet eden evladımız GAZİ Adem ATAK’a gönderilmesi ile başlayan çabalarımız, ihtiyacı olan diğer GAZİ Evlatlarımıza da alınıp adreslerine gönderilmesi için COWAY Sağlıklı Hayat

Derneğimizin; emeğin,  azmin, inancın eseri olan 6 Mayıs 2010 etkinliği güzelliklere iyiliklere vesile oldu.Daha önce Gönüllümüz Sarhan ECEVİT Hanımefendi’nin aldığı Akıllı klozetin iki kolu ve iki gözü olmayan Ankara’da ikamet eden evladımız GAZİ Adem ATAK’a gönderilmesi ile başlayan çabalarımız, ihtiyacı olan diğer GAZİ Evlatlarımıza da alınıp adreslerine gönderilmesi için COWAY Sağlıklı Hayat Teknolojileri Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ali BİLDİK beyi merkez binalarında ziyaret ettik. Derneğin amacını,üç yılda neleri hayata geçirdiklerimizi dinleyince gözyaşları   ile, satın alacağımız aletleri 3 adet olarak firmadan bağış yapması bizleri çok sevindirdi ve onurlandırdı. Sayın Kamil YAZICI, Tülay AKSOY, Türkiz ÇARMIKLI, Beyhan ÖZDEN, S.Ertan ÇARMIKLI, Gülşen YAZICI, Nuran ERGENÇ Hülya BAŞER VE ARKADAŞLARI, Birsen AYKUT,Berna CEYLAN,Atiye MUTLU VE Gönül Dostlarımızın bağışları ile 2 adet daha alındı. Böylece bağış sayısı 6 adet olmuştur. 1 adeti yine seneler önce TSK Rehabilitasyon merkezine bağışlanan bu aletden 1 adet daha yine Rehabilitasyon merkezine bağışlanmıştır. GAZİ Sinan SARI(Samsun), GAZİ Seyhan CANSIZ(Kahramanmaraş), GAZİ Fırat ZORBA (tosya KASTAMONU) GAZİ İbrahim BABUR(Ankara). Ayrıca her ay 50 X 100=5000 TL OKUYAN GENÇLERE Burs gönderilmektedir.

 

Emeği geçen tüm GBİAD Gönüllülerine, Coway Satış Temsilcisi Muhammed Akgün’e aletlerin GAZİ Evlatlarımıza şehirlerarası  ulaşmasında ve montesinde kullanım tarifinde telefonla tüm iletişimi    sağladığı için çok teşekkür ederiz.

 

 

GBİAD

Z.Nazan SOYER

 

Trackback from your site.