GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

09
Nis

TEŞEKKÜR

Written by selyus. Posted in BAŞKANDAN

İkinci yıl kutlamamızda, 4 Nisan 2009 Cumartesi saat 13.00’te Gazi Erkan & Yasemin İNAĞ, torunlar Kaan ve Ceren İNAĞ evlerinde bizleri sevgiyle karşıladılar.

İstanbul Valisi eşi Saygıdeğer Neval GÜLER Hanımefendi bir başka etkinlikten çok yorgun olmasına ve bizden sonra da bir başka etkinliğe katılacak olmasına rağmen hatırlarımız için Avrupa Yakasından Anadolu Yakasına geçip gazimizin Maltepe’deki evine teşrif ederek, hediyeleri, tatlıları, ağız tatları ile gazilerim, gelinlerim, torunlarım bilseniz ne kadar sevindiler ve gurur duydular. Hep birlikte gazilerimizin sorunlarını dinlediler ve çözülmeleri için ellerinden geldiği kadar destek olacaklarını söylediler. Gazilerimize hiçbir zaman yalnız olmadıklarını hatırlatarak gazilerimizin moral bulmalarını sağladılar.

Ordu Komutanımız Saygıdeğer Ergin SAYGUN Paşamın eşleri çok değerli Nermin SAYGUN Hanımefendi, Kurmay Başkanı Sayın İbrahim ONBAY Paşanın eşleri Sayın Filiz ONBAY Hanımefendi ile birlikte teşrif ettiler. Günün mana ve ehemmiyetine saygı ve sevgi katarak birbirinden lezzetli hazırlanmış yiyecekleri tamamen örnek alınacak bir titizlikle, düzenle ve vaktinde gazimizin evine ulaştırılmasını sağlayan yüce yürekli şefkat abidesi Nermin SAYGUN Hanımefendi’ye ve Filiz ONBAY Hanımefendi’ye teşekkürümüzü ve çok onurlandığımızı saygı ve sevgilerimle toplantıya katılan gönül dostlarımız derneğimizin mensupları Dr. Serap KAVALCI, Filiz SABUNCU, Aysen ÜSTÜNEL, İlknur MUTLU, Ecz. Semra ÖNCÜ ile birlikte gazi evlatlarım, gelinlerim, torunlarım ve şahsım olarak arz ediyoruz.

Biz gönüllülerde geleneksel hale getirdiğimiz gelecek yıl da Gazi Uğur & Canan’ın evinde kutlamanın yapılması dilekleri ile daha nice yıllara temennileri ve dualarla ikinci yıl pastamızı; Neval Hanımefendi, Nermin Hanımefendi, Filiz Hanımefendi ve torunlar ile pastamızın mumlarını üfledik ve pastamızı kestik.

Gelinlerimiz her biri birbirinden lezzetli ikramlar hazırlamışlardı, öyle bereketli bir sofraydı ki ben bereketin, samimiyetin, sevginin ve saygının bundan sonraki yıllarda da devam etmesini geleneksel bu muhteşem aile toplantılarının daha nice yıllar nesilden nesile geçmesini dilerim.

Gülşen YAZICI’nın Adel Kalemcilik’e torunlar için hazırlattığı boya, kalem vs hediyeleri çok sevindirdi, gönüllülerimizin de hediyeleri İNAĞ Ailesi’ni çok memnun etti. Sağ olsunlar, var olsunlar.

En derin saygı ve sevgilerimle.

GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ
Genel Başkan
Zeynep Nazan SOYER

Trackback from your site.