GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

27
Şub

TÜRKİYE YARDIMSEVENLER DERNEĞİ’NİN 82’NCİ YIL KUTLAMASI

Written by selyus. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR

          1928’de nadide bir çiçek gibi açan, 155 merkez ve şubesiyle gelişmesini sürdüren, azmi ve dürüstlüğü ile bu günlere kadar gelen Türkiye Yardımsevenler Derneği’nin 82’nci yılını TYSD İstanbul Şubelerinin 19 Şubat 2010 Cuma

          1928’de nadide bir çiçek gibi açan, 155 merkez ve şubesiyle gelişmesini sürdüren, azmi ve dürüstlüğü ile bu günlere kadar gelen Türkiye Yardımsevenler Derneği’nin 82’nci yılını TYSD İstanbul Şubelerinin 19 Şubat 2010 Cuma Günü Sheraton Maslak Otel’de düzenledikleri öğle yemeğine Güç Birliğine İlk Adım Derneği Üyelerinden arkadaşlarım Sayın Günseli CİHANDİDE ve Değerli Öğretmenimiz Anneleri, Eczacı Semra ÖNCÜ, Hikmet KURTOĞULLARI ile katılarak kutladık.
           Açılış konuşmasını Beyoğlu Şubesi Başkanı Saadet SUYOLCUOĞLU yaptılar.Daha sonra İstanbul Vali Eşi Neval GÜLER Hanımefendi tüm Saygıdeğer Hanımefendilere hitaben yaptığı konuşmadan sonra hep beraber 82. yıl pastası kesildi.Şevval SAM’ın solist olarak katıldığı yemek sonunda tüm konuklar ayağa kalkarak 10. yıl marşını ellerimizde bayraklarla söyledik.
           Gönül Dostlarımıza; daha nice sağlıklı, huzurlu, başarılı yıllar diliyoruz.
 
 
            
            GBİAD
       Genel Başkan
     Z.Nazan SOYER

 

Trackback from your site.