GÜÇ BİRLİĞİNE İLK ADIM DERNEĞİ - GBİAD

21
Haz

YAKAMOZ DERNEĞİ’NDEN İFTAR 2015

Written by Yusuf SEL. Posted in ETKİNLİKLER ve DUYURULAR


TÜM FOTOĞRAFLAR

Sosyal yaşam standartları altında yaşam mücadelesi veren herkese destek olmak amacıyla kurulan Yakamoz Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin, 21 Haziran 2015 akşamı, Ataşehir Radisson Blu otelde ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim bursu için her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar yemeğine katıldık. Gazi Erkan ve eşi Yasemin de Gazi kardeşlerini temsil ettiler.

“Babalar Günü” olması ayrı bir anlam taşıyordu. Müzik eşliğinde harika bir iftar menüsü, sıcak ve huzurlu aile ortamında gerçekleşen yemekte çok sevdiğimiz ve iki yıldır her ay 11 çocuğumuzu okutan, merhametli, melek, “Kardeş” derneğimizin mensupları ile bir arada olmak bizleri çok mutlu etti.

GBİAD ve Yakamoz Derneği’ni tanıştıran, iki derneği “Kardeş” yapan Esra Öztürk’e bir kere daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Dernek Başkanı Serdar Çakır ve oğlu Cüneyt Çakır ile karşılaşmak bizleri ve Gazi evladımız Erkan İnağ’ı çok mutlu etti. İnşallah, “Gol Ball” etkinliğinde federasyon ile bağlantı kurarak kendisinin maçı yöneteceğini ve onur duyacağını söyledi. Bu sözler karşısında Gazimizin memnuniyeti görülmeye değerdi.

Bizleri her zaman çok sıcak karşılayan başta Ayşen Yılmaz, Hande Yılmaz, Sibel Gönül, Gülseren Gül, Fevziye İlkel, Banu Ilıca, Hatice Kımçak, Hilal Tecimer’e ve eşlerine, Ayşen Yılmaz’ın Annesi ve Babasına ve Şule Akkabak’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sevgili Yakamoz Derneği mensupları, emeğinize, gönlünüze sağlık, yolunuz açık olsun.

Saygılarımızla,
GBİAD Yönetim ve Kurucular Kur. adına
Zeynep Nazan Soyer
Başkan

Trackback from your site.